lang-close

Perfumy Chanel Chance

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
≤ 50 ml (13)
51 - 100 ml (11)
101 - 200 ml (5)
Kwiatowy (23)
Owocowy (1)
Perfumy (22)
Walentynki 💗 (1)
CHANEL (23)
Standard (11)
Z możliwością uzupełnienia (2)
Format podróżny (1)
Woda toaletowa (7)
Mgiełka zapachowa (3)
Eau fraîche (1)
Perfumy (1)
Woda perfumowana (1)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra normalna (2)
Skóra sucha (1)
Normalne (2)
Suche (1)
Tłuste (1)
Spray (2)
Woda / mgiełka (1)
Nowości (1)
 • CHANEL

  CHANCE - Perfumy we flakonie

  W kwiatowym zapachu przeplatają się ze sobą różowy pieprz, jaśmin i ambrowa paczula. Kompozycja jest na zmianę kwiatowa, korzenna, zmysłowa i apetyczna, z uwydatnionymi nutami kwiatów i wanilii. "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała.
  585,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL CHANCE EAU TENDRE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Jeszcze bardziej subtelna interpretacja CHANCE. Delikatnie wyczuwalna, intensywnie kobieca i otulająca aura. Nowa szansa, którą należy wykorzystać.
  509,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE DEZODORANT W SPRAYU

  Dezodorant o kwiatowych nutach CHANCE. Delikatny i świeży woal momentalnie zapewnia komfort i świeżość. Pozostawia na skórze delikatny zapach.
  249,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Woda toaletowa

  Najbardziej nieprzewidywalny z zapachów CHANEL, dla tych, którzy wiedzą, że aby mieć szczęście, trzeba w nie uwierzyć!W wodzie toaletowej CHANCE zebrane są najlepsze surowce nuty białego piżma, hiacyntu, cytryny, różowej jagody, jaśminu, świeżej wetywerii, absolutu z irysa, paczuli i bursztynu. Te surowce, jakkolwiek znajome, w zapachu ujawniają się w niespotykany dotąd sposób, dzięki nieprzewidywalnemu akordowi, który nadaje zapachowi wyjątkowy charakter. Woda toaletowa CHANCE to zapach, który porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  star star star star star   1
  od 495,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Woda perfumowana w sprayu

  Kwiatowy zapach w okrągłym flakonie. CHANCE to zapach, który porywa Cię w wir szczęścia i marzeń. Olfaktoryczne rendez vous z szansą.
  star star star star star   2
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE MGIEŁKA DO WŁOSÓW

  Otulająca mgiełka, która pozostawia na włosach kwiatowe nuty CHANCE. Wysublimowany, niezwykle delikatny sposób ożywiania aury zapachu w ciągu dnia.
  275,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowy zapach, w którym przeplatają się różowa jagoda, jaśmin i bursztynowa paczula. Nieprzewidywalna woda toaletowa CHANCE zabierze Cię w wir szczęścia i fantazji. Zapach nieprzewidywalny, nieuchwytny i zmienny – na przemian kwiatowy, korzenny i zmysłowy.
  star star star star star   1
  od 325,00 zł
 • CHANEL

  Chance Eau Tendre - Woda perfumowana

  Kwiatowo owocowy zapach, w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy, delikatność jaśminu i łagodność białego piżma. Nowy talizman szczęścia dla optymistki, która nie pozwoli, aby jej szczęście uciekło. Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE, słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną.
  star star star star star   2
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Żel pod prysznic

  "Nadarzyła się okazja a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała że prawdziwą szansą była ta którą sama kreowała... pewien stan umysłu sposób bycia.W żelu pod prysznic o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE zielony i owocowy akord grejpfruta i pigwy przeplata się z aksamitnym jaśminem i białym piżmem. Żel pod prysznic o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE. Puszysta piana pozostawia na skórze delikatny zapach.Pojawia się i znika nigdy nie zostaje na dłużej... masz zaledwie kilka sekund aby schwytać swoją szansę.
  235,00 zł 140,90 zł
  -40%
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Żel pod prysznic

  "Nadarzyła się okazja a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała że prawdziwą szansą była ta którą sama kreowała... pewien stan umysłu sposób bycia.W żelu pod prysznic o musujących kwiatowych nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE przeplatają się energetyczny świeży cytron aksamitny jaśmin i rozedrgana nuta drewna tekowego. Żel pod prysznic o musujących kwiatowych nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. Puszysta piana pozostawia na skórze delikatny zapach.Pojawia się i znika nigdy nie zostaje na dłużej... masz zaledwie kilka sekund aby schwytać swoją szansę.
  235,00 zł 140,90 zł
  -40%
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Dezodorant w sprayu

  "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała. W dezodorancie o kwiatowo owocowych nutach zapachu CHANCE EAU TENDRE zielony i owocowy akord grejpfruta i pigwy przeplata się z aksamitnym jaśminem i białym piżmem. Dezodorant o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE.
  249,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowo owocowy zapach, w którym przeplatają się owocowe akordy grejpfruta i pigwy, delikatność jaśminu i łagodność białego piżma. Nowy talizman szczęścia dla optymistki, która nie pozwoli, aby jej szczęście uciekło. Wir szczęścia rozbrzmiewa ponownie i ukazuje CHANCE EAU TENDRE, słodką kwiatowo owocową poezję olfaktoryczną.
  star star star star star   2
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU VIVE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów pozostawiająca na włosach kwiatowo-aromatyczne nuty CHANCE EAU VIVE. Otulającą mgiełkę możesz zawsze mieć przy sobie, aby ożywiać aurę zapachu w ciągu dnia.
  275,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów pozostawiająca na włosach musujące, kwiatowe nuty CHANCE EAU FRAÎCHE. Mgiełka do włosów o musujących, kwiatowych nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. W mgiełce przeplatają się energetyczny, świeży cytron, aksamitny jaśmin i rozedrgana nuta drewna tekowego.
  275,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU VIVE - Woda toaletowa w sprayu

  Kwiatowo aromatyczny zapach w okrągłym flakonie. Przypływ energii, która porwie Cię w wir szczęścia i przygotuje na spotkanie z szansą, która jest w zasięgu każdej z nas. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Mgiełka do włosów

  "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała. Mgiełka do włosów o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE. W mgiełce do włosów o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE zielony i owocowy akord grejpfruta i pigwy przeplata się z aksamitnym jaśminem i białym piżmem.
  289,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Woda toaletowa w sprayu

  Musujący, kwiatowy zapach w okrągłym flakonie. Olfaktoryczne rendez vous z szansą. Kompozycja, która porywa Cię w wir szczęścia i marzeń.
  star star star star star   2
  od 315,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE NAWILŻAJĄCY KREM DO CIAŁA

  Nawilżający krem do ciała o kwiatowo-owocowych nutach zapachu CHANCE EAU TENDRE. Jego bogata formuła sprawia, że skóra jest gładka, dobrze nawilżona i delikatnie pachnąca.
  475,00 zł 284,90 zł
  -40%
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Nawilżający krem do ciała

  Nawilżający krem do ciała o kwiatowych, musujących nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała. W kompozycji przeplatają się energetyczny świeży cytron, aksamitny jaśmin i rozedrgana nuta drewna tekowego.
  475,00 zł 355,90 zł
  -25%
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Woda toaletowa Twist and Spray

  Jacques Polge na nowo interpretuje kompozycję CHANCE, aby stworzyć zapach przepełniony radością życia. Okrągła jak koło fortuny butelka otoczona srebrem, która oferuje nam obfitą świeżość. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Delikatna mgiełka nawilżająca do ciała

  Delikatna mgiełka nawilżająca o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE. "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała. W delikatnej mgiełce nawilżającej o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE zielony i owocowy akord grejpfruta i pigwy przeplata się z aksamitnym jaśminem i białym piżmem.
  239,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Delikatna mgiełka nawilżająca do ciała

  Delikatna mgiełka nawilżająca o musujących, kwiatowych nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. W delikatnej mgiełce nawilżającej o musujących, kwiatowych nutach CHANCE EAU FRAÎCHE przeplatają się energetyczny świeży cytron, aksamitny jaśmin i rozedrgana nuta drewna tekowego. "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała.
  239,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Woda toaletowa Twist and Spray

  Wir szczęścia ponownie rozbrzmiewa i ujawnia CHANCE EAU TENDRE, słodką, kwiatowo owocową poezję zapachową. Nuty grejpfruta, pigwy i absolutu jaśminu przeplatają się, otoczone kobiecą nutą białego piżma. Nowa ozdoba na szczęście dla optymistycznej kobiety, która nie odpuszcza szczęścia.
  od 465,00 zł
Polecane