Witamy w świecie, w którym sztuka łączy się nauką. Haus Labs by Lady Gaga to marka kosmetyków wegańskich i nietestowanych na zwierzętach, która propaguje szerzenie dobroci, odwagi i kreatywności poprzez zaawansowane technologicznie, wysoko napigmentowane i wydajne kosmetyki do makijażu dla każdego.

Triclone™ Skin Tech Foundation
Triclone™ Skin Tech Foundation

Kultowa i wielokrotnie nagradzana formuła, wzbogacona ekskluzywnymi składnikami, zapewniającymi świetliste, naśladujące skórę wykończenie. Krycie średnie, bez efektu maski, w 51 odcieniach.

Usta
Usta

Podkreśl swoje usta produktami do ust nowej generacji, dostępnymi w inkluzywnych odcieniach, które sprawdzą się u każdego. Dostępne w różnych wykończeniach pasujących do wszystkich stylów.

Twarz
Twarz

Twoi nowi ulubieńcy do twarzy są tutaj. Poznaj zatwierdzoną przez artystów, wielokrotnie nagradzaną gamę produktów wzbogaconych o ekskluzywne składniki.

Policzki
Policzki

Dodaj blasku policzkom za pomocą pudrów sypkich i prasowanych o jedwabistej konsystencji, które rozświetlą, podkreślą i zapewnią równomierny kolor wszystkim odcieniom skóry.