Singles' Day 2024

11 listopada będziemy świętować Dzień Singla 2024. Jest to jedyna tego typu okazja do zabawy i świętowania! Zachwyć się naszą niepowtarzalną ofertą promocyjną, gdzie znajdziesz prezent dla najbliższych.. A także dla siebie! Nadszedł czas, aby w końcu móc się rozpieścić!

d
h
min
sec

FAQ

To jedyna uroczystość na świecie stworzona specjalnie dla osób samotnych! Dzień Singla – zwany także 11.11 i określany jako „podwójna jedenastka” – obchodzony jest każdego roku 11 listopada. I oczywiście - jak każda uroczystość wiąże się z kupowaniem prezentów… To święto dla singli, którzy chcą zafundować sobie odrobinę przyjemności. Singles Day to także wyjątkowy dzień wyprzedaży. Trochę jak Black Friday - to szansa na złapanie świetnych zakupowych okazji i skorzystanie z wyjątkowych promocji i obniżek cen. Śmiało, możesz wziąć udział, nawet jeśli nie jesteś singlem!

Singles Day to idealny moment, by celebrować bycie singlem i pokazać to innym! Osoby samotne korzystają z tej okazji i świętują, bawiąc się razem. Z biegiem lat dzień 11.11 stał się również okazją do skoncentrowania się na sobie i zaplanowania dla siebie małych przyjemności, takich jak day spa lub domowy seans filmowy, a nawet kupienia sobie upragnionego prezentu. Na całym świecie uwielbiamy spędzać to święto, obdarowując się upominkami. Dzień Singla stał się jednym z najbardziej wyjątkowych dni na zakupy, wyprzedzając super promocjami Czarny Piątek i Cyber Monday! Skorzystaj z nich, nawet jeśli masz już swoją „połówkę”.

Singles Day to dzień, który poświęcony jest osobom samotnym – po prostu singlom. Nawet data Singles Day nie jest przypadkowa - 11.11 to w końcu cztery jedynki, czyli symbol jednostki... Kolejny trop: „cztery 1” to po angielsku „four one”, co brzmi dokładnie jak „For one's” i oznacza „dla osób samotnych”. Koło się zamyka!

Wyobraź sobie prezent, który pozwoli Twoim bliskim wybrać spośród wszystkich produktów kosmetycznych, które kochają! Perfumy, zestawy do makijażu, pielęgnacja skóry lub akcesoria - obdaruj swoich bliskich bez ryzyka! Wybierz między kartą podarunkową a e-kartą podarunkową, dostarczoną bezpośrednio na Twój adres e-mail.

Dzień Singla to tradycja pochodząca z Chin. Zaczęło się w 1993 roku, kiedy chińscy studenci z Nanjing zdecydowali, że chcą mieć własne święto. Trochę jak walentynki, ale zamiast umawiać się na randki, spędzali czas ze swoimi znajomymi. Dzień Singla miał być okazją do wspólnej zabawy, spotkań i obdarowywania się prezentami. Przez lata tradycja ta rozprzestrzeniła się na cały świat i dotarła do krajów, takich jak Korea, Australia, Indie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja czy Belgia!