Szukam idealnego prezentu!

Chcę wydać:

  • mniej niż 140 zł

Perfumy

Pomysły na prezent

Spraw, że Dzień Matki będzie jeszcze piękniejszy!

Więcej pomysłów na prezent

Zobacz wszystkie produkty

FAQ

Dzień Matki to dzień, w którym świętujemy obecność naszych mam. Jest to święto obchodzone w wielu krajach. Dzień ten wiąże się z różnymi tradycjami, ale współczesna wersja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie piszemy wierszyk, aby powiedzieć "kocham cię", wręczamy prezenty, kwiaty lub perfumy...

W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Dzięki Sephora zaplanujesz z wyprzedzeniem prezent, który sprawi radość Twojej mamie. Już wkrótce pojawi się wiele niesamowitych propozycji, w tym kosmetyki do makijażu i perfumy. Uśmiech mamy gwarantowany!

Znalezienie idealnego prezentu na Dzień Matki nie zawsze jest łatwym zadaniem! Zastanów się, co sprawiłoby Twojej mamie przyjemność i wywołało uśmiech na jej twarzy. Być może będzie to własnoręcznie przygotowany upominek albo wspólnie spędzony czas? A może chwila relaksu tylko dla niej. W Sephora przygotowaliśmy specjalną ofertę, żeby pomóc Ci wybrać coś wyjątkowego. Ukochane perfumy, kosmetyki do makijażu lub pielęgnacji w ozdobnym opakowaniu to coś, co na pewno uszczęśliwi obdarowaną osobę.

Kwiatowe, świeże, a może orientalne? Szeroki wybór zapachów damskich może przyprawić o zawrót głowy. Przypomnij sobie, jakie zapachy stały na półce w łazience u Twojej mamy lub postaw na nowości i sprawdzone bestsellery zapachowe. Jeśli nadal nie wiesz, na jaki zapach się zdecydować, podaruj mamie pudełko z perfumami! To znacznie lepsze niż jeden zapach! Nie ma lepszego sposobu, aby powiedzieć "Kocham Cię" swojej ukochanej mamie!