Jakiego produktu szukasz?

Superprezenty na Dzień Matki -30%

Pomysł na prezent na Dzień Matki

Nasze usługi

FAQ

W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja Dzięki Sephora zaplanujesz z wyprzedzeniem prezent, który sprawi radość Twojej mamie. Już wkrótce pojawi się wiele niesamowitych propozycji, w tym kosmetyki do makijażu i perfumy. Uśmiech mamy gwarantowany!

Dzień Matki to dzień, w którym świętujemy obecność naszych mam. Jest to święto obchodzone w wielu krajach. Dzień ten wiąże się z różnymi tradycjami, ale współczesna wersja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie piszemy wierszyk, aby powiedzieć "kocham cię", wręczamy prezenty, kwiaty lub perfumy...

Znalezienie idealnego prezentu na Dzień Matki nie zawsze jest łatwym zadaniem! Zastanów się, co sprawiłoby Twojej mamie przyjemność i wywołało uśmiech na jej twarzy. Być może będzie to własnoręcznie przygotowany upominek albo wspólnie spędzony czas? A może chwila relaksu tylko dla niej. W Sephora przygotowaliśmy specjalną ofertę, żeby pomóc Ci wybrać coś wyjątkowego. Ukochane perfumy, kosmetyki do makijażu lub pielęgnacji w ozdobnym opakowaniu to coś, co na pewno uszczęśliwi obdarowaną osobę.

Kwiatowe, świeże, a może orientalne? Szeroki wybór zapachów damskich może przyprawić o zawrót głowy. Przypomnij sobie, jakie zapachy stały na półce w łazience u Twojej mamy lub postaw na nowości i sprawdzone bestsellery zapachowe. Jeśli nadal nie wiesz, na jaki zapach się zdecydować, podaruj mamie pudełko z perfumami! To znacznie lepsze niż jeden zapach! Nie ma lepszego sposobu, aby powiedzieć "Kocham Cię" swojej ukochanej mamie!