Z miłości do wszystkich mam.

Dzień Matki to czas, by wyrazić miłość do naszych mam oraz najbardziej inspirującym kobietom - od duchowych matek i wzorów do naśladowania, po matki chrzestne i przyjaciółki. Uczcijmy miłość, jaką darzymy mamy w naszym życiu - zestawami perfum i kosmetykami do pielęgnacji skóry, po prezenty do makijażu i pielęgnacji włosów.

Dzień Matki to czas by wyrazić miłość do naszych mam, a także do wszystkich kobiet, które nas inspirują - od duchowych matek i wzorów do naśladowania, po matki chrzestne i przyjaciółki.

Sephora jest dumna, że może uczcić miłość, jaką darzymy matki w naszym życiu. Od zestawów perfum i kosmetyków do pielęgnacji skóry, po pomysły na prezenty do makijażu i pielęgnacji włosów - wiemy, jak poświęcić im uwagę, na którą zasługują.

Zobacz więcej

Perfumy na Dzień Matki

Zobacz wszystkie produkty

Idealny makijaż z Mamą

Makijaż na Dzień Matki

Zobacz wszystkie produkty

Więcej do odkrycia

FAQ

W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Dzięki Sephora zaplanujesz z wyprzedzeniem prezent, który sprawi radość Twojej mamie. Już wkrótce pojawi się wiele niesamowitych propozycji, w tym kosmetyki do makijażu i perfumy. Uśmiech mamy gwarantowany!

Dzień Matki to dzień, w którym świętujemy obecność naszych mam. Jest to święto obchodzone w wielu krajach. Dzień ten wiąże się z różnymi tradycjami, ale współczesna wersja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie piszemy wierszyk, aby powiedzieć "kocham cię", wręczamy prezenty, kwiaty lub perfumy..

Znalezienie idealnego prezentu na Dzień Matki nie zawsze jest łatwym zadaniem! Zastanów się, co sprawiłoby Twojej mamie przyjemność i wywołało uśmiech na jej twarzy. Być może będzie to własnoręcznie przygotowany upominek albo wspólnie spędzony czas? A może chwila relaksu tylko dla niej. W Sephora przygotowaliśmy specjalną ofertę, żeby pomóc Ci wybrać coś wyjątkowego. Ukochane perfumy, kosmetyki do makijażu lub pielęgnacji w ozdobnym opakowaniu to coś, co na pewno uszczęśliwi obdarowaną osobę.

Kwiatowe, świeże, a może orientalne? Szeroki wybór zapachów damskich może przyprawić o zawrót głowy. Przypomnij sobie, jakie zapachy stały na półce w łazience u Twojej mamy lub postaw na nowości i sprawdzone bestsellery zapachowe. Jeśli nadal nie wiesz, na jaki zapach się zdecydować, podaruj mamie pudełko z perfumami! To znacznie lepsze niż jeden zapach! Nie ma lepszego sposobu, aby powiedzieć "Kocham Cię" swojej ukochanej mamie!