Jakiego produktu szukasz?

Nasze społeczne
i środowiskowe
zobowiązania

Nasze społeczne
i środowiskowe
zobowiązania


Dzięki Wam Sephora jest największą wspólnotą beauty na świecie. Dziękujemy! To daje nam siłę, żeby jeszcze mocniej wspierać tych, których odważne kroki sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem... pod każdym względem!


Mając to na względzie stworzyliśmy “Sephora Stands”. Za sprawą tego nowego programu marka SEPHORA nie tylko podejmuje się inicjatyw mających na celu rozwijanie odpowiedzialnych praktyk społecznych i środowiskowych, ale również je inicjuje.


Pragniemy sprawić, aby piękno stało się czystsze, szanowało jednostkę i ekosystemy a także wspierało wspólnoty - dla bardziej solidarnego i inkluzywnego działania...

Dzisiaj, w ramach tego programu, SEPHORA – jej partnerzy i pracownicy - podejmują wspólne zobowiązanie, które ma na celu wzmocnienie ich pozytywnego wpływu na otaczający nas świat. Dołącz do nas!


Razem jesteśmy w stanie chronić i zachować zdrowie oraz piękno naszej planety. To silne przekonanie leży u podstaw naszych ambicji uczestniczenia w zrównoważonym rozwoju. Od naszej siedziby, przez perfumerie, po sieć dostawczą – działamy na wszystkich poziomach, aby wypracować w naszej przestrzeni zrównoważone praktyki. Nasze opakowania stopniowo stają się coraz bardziej przyjazne środowisku, skład produktów zyskuje większą transparentność a zużycie energii jest bardziej oszczędne. To proste – w każdym wyzwaniu widzimy szansę na innowację. Tak działamy - mamy to w naszym DNA!


Więcej