sephora collection

PRODUKTY O WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI, NATURALNIEJSZE I WEGAŃSKIE FORMUŁY, NIEZAWODNY PROCES PROJEKTOWANIA.

Od zawsze, podczas opracowywania naszych formuł, rygorystycznie wybieramy zewnętrzne laboratoria badawczo-rozwojowe, które charakteryzuje innowacyjność i specjalistyczna wiedza.

RYGORYSTYCZNY DOBÓR SKŁADNIKÓW

Ponad 12 lat temu postanowiliśmy sięgnąć dalej niż wymagają tego przepisy międzynarodowe. Czytaj dalej...

Przestrzegamy listy zawierającej ponad 1400 składników, których zabraniamy lub których obecność ograniczamy w naszych formułach. Dziś ta lista jest jedną z najbardziej rygorystycznych na rynku.

Zmienia się zgodnie z zaleceniami specjalistów i najnowszymi badaniami naukowymi.

NATURALNIEJSZE I WEGAŃSKIE FORMUŁY

W ten sposób w naszej nowej ofercie produktów do pielęgnacji Good for skin.you.all. wprowadzonej na rynek w 2019 roku, nie stosujemy parabenów, siarczanów, olejów mineralnych i silikonów. Czytaj dalej...

Tę gamę opracowano przy udziale ponad 90%* składników pochodzenia naturalnego i bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Do końca 2020 roku cała nasza oferta produktów do pielęgnacji skóry będzie opracowana zgodnie z tymi kryteriami, uwzględniając także kilka produktów do makijażu. Chcemy, aby wszystkie nasze produkty były wegańskie** do 2025 roku.

*Z wyjątkiem maski peel-off na zaskórniki 89,7% ** Bez składników pochodzenia zwierzęcego

ZWRACAMY UWAGĘ NA POCHODZENIE SKŁADNIKÓW

Zwracamy szczególną uwagę na dobór naszych surowców, a dokładniej składników wytwarzanych z oleju palmowego, wymagając od naszych dostawców certyfikatów gwaranujących, że produkcja naszych produktów nie przyczyniła się do niszczenia naturalnych ekosystemów. Czytaj dalej...

Nasze opakowania kartonowe, z serii Good for skin.you.all, pochodzą z lasów w których prowadzi się zrównoważoną gospodarkę leśną. Pragniemy wdrożyć ten wymóg do 2022 roku w stosunku do wszystkich naszych produktów zawierających karton, papier i drewno.

Nasze bawełniane waciki do demakijażu posiadają certyfikaty 100% pochodzenia organicznego. Sephora Collection jest członkiem „Responsible Mica Initiative”, która działa lokalnie, aby rozwijać bardziej odpowiedzialny i zrównoważony wydobywania i przetwarzania miki, czyli skladnika kosmetycznego, w Indiach.

NIEZAWODNY PROCES PROJEKTOWANIA

Podczas procesu opracowywania kosmetyków, który może trwać nawet 3 lata, większość produktów poddawana jest co najmniej dwudziestu testom: dermatologicznym i klinicznym, ocenie działania przez setki konsumentów, zatwierdzeniu przez specjalistów z dziedziny toksykologii. Czytaj dalej...

Testy te są przeprowadzane na trzech poziomach: u naszych dostawców, w naszym wewnętrznym laboratorium kontroli jakości oraz przez niezależne instytucje.

W trakcie całego procesu formuły są dopracowywane, jeżeli jest to konieczne, a następnie ostatecznie zatwierdzane.
x

Acide hyaluronique naturel issue du blé. Connu pour hydrater la peau.