Cyber Monday 2024

Po Black Friday będziemy świętować Cyber Monday! Co to oznacza? Cyber Monday to pierwszy poniedziałek po Black Friday i jest znany z najlepszych ofert online! Przygotujmy się na najciekawsze okazje Cyber Monday na Sephora.pl.

d
h
min
sec

FAQ

Cyber Monday został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych i jest obchodzony w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia oraz po Black Friday. Stworzony, by zachęcić ludzi do robienia zakupów online, Cyber Monday jest dniem internetowych promocji. Obecnie oba wydarzenia - Black Friday i Cyber Monday - funkcjonują zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, tworząc jedno kilkudniowe święto wyprzedaży przed Bożym Narodzeniem. Cyfrowy poniedziałek jest także dniem szansy dla zapominalskich albo tych, którzy wyjechali na weekend i nie mieli okazji usiąść przy komputerze lub z telefonem. W poniedziałek można na spokojnie zrobić zaplanowane zakupy.W Sephora, nigdy nie odmawiamy sobie zniżek! A rabaty dotyczą setek produktów do makijażu, pielęgnacji skóry, zapachów dla kobiet, perfum dla mężczyzn i wielu innych produktów.

W tym roku Cyber Monday 2024 przypada na poniedziałek 2 grudnia. Ten dzień wyprzedaży online przypada po Black Friday, przedłużając wyjątkowy weekend, aby przynieść Ci jeszcze więcej radości! Nie przegap ostatniej szansy na skorzystanie z najgorętszych ofert przed Bożym Narodzeniem!!

Zdecydowanie tak! Szykujemy zniżki, promocje, rabaty. Będą nimi objęte różne kategorie kosmetycznego asortymentu: produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, kosmetyki do makijażu, perfumy damskie, zapachy dla mężczyzn i przydatne akcesoria. W niższych cenach kupisz zarówno bestsellery, jak i nowsze propozycje cenionych marek Robiąc zakupy w Sephora, zyskujesz spokój i poczucie bezpieczeństwa, bo masz gwarancję, że każdy z produktów jest oryginalny i ma działanie zgodne z deklaracją producenta. W okresie wzmożonych zakupów można się, niestety, dość łatwo natknąć na podróbkę, dlatego zachowaj czujność i skorzystaj z oferty tych firm, które działają na rynku od lat, mają renomę i współpracują z najlepszymi dostawcami.

Wyobraź sobie prezent, który pozwoli Twoim bliskim wybrać spośród wszystkich produktów kosmetycznych, które kochają! Perfumy, zestawy do makijażu, pielęgnacja skóry lub akcesoria - obdaruj swoich bliskich bez ryzyka! Wybierz między kartą podarunkową a e-kartą podarunkową, dostarczoną bezpośrednio na Twój adres e-mail.