Jakiego produktu szukasz?

Juuuuż niedługo !
Cyber Monday pełen piękna!

Po Black Friday przychodzi czas na Cyber Monday! Czym właściwie jest Cyber Monday? Od około 15 lat, Cyber Monday to poniedziałek następujący po Black Friday, który znany jest z promocji dostępnych wyłącznie w w sklepach online! W poniedziałek, 30 listopada 2020, przygotuj się na najlepsze promocje na Sephora.pl. Na liście są: obniżone ceny i niezwykłe przeceny na nasze ulubione marki.


Nawet nasze NAJLEPSZE marki zaoferowały przeceny na swoje produkty, które mogą być idealnym prezentem dla Twoich bliskich.

PROMOCJE


Nie jesteś w stanie poczekać aż tak długo?Sephora cały czas proponuje niezliczone promocje na dużą ilość produktów i marek. Niesamowicie niskie ceny, promocje, prezenty do zakupów i więcej.. WOW!


ZACZYNAMY NAJPIĘKNIEJSZY CYBER MONDAY!


Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci co przygotowaliśmy na ten cudowny dzień ! Już niedługo nasi Klienci będą mogli odkryć wszystkie promocje na produkty do makijażu, perfumy i produkty do pielęgnacji.

PERFUMY W PROMOCJACH NA CYBER MONDAY


Nie możemy zdradzić zbyt wiele, ale te promocje będą pięknie pachnieć... tylko mówimy! Nasi Klienci będą mogli odkryś nasze ikoniczne zapachy (i nawet kilka nowości) w niezwykłych, promocyjnych cenach. Zapachy dla kobiet oraz piękne wody toaletowe i kolońskie dla mężczyzn.. a także kilka zestawów będzie włączonych do promocji! Nie będzie złych nut olfaktorycznych w ten Cyber Monday - to na pewno!

MAKIJAŻ NA CYBER MONDAY


Nasze przeceny sprawią, że się uśmiechniesz! Przygotuj się na dużą ilość brokatu na Twoich oczach. Pomadki, palety cieni do powiek i podkłady w super niskich cenach, po prostu WOW! Uwaga, wygląda na to, że marki takie jak Too Faced, Yves Saint Laurent, Armani, KVD Vegan Beauty będą mieć również produkty w super cenach.


Obiecujemy, że Twoje zamówienie będzie tym razem niezwykle kolorowe! Jeśli myślisz o nowych kosmetykach do makijażu, zapisz datę 30.11.2020 w kalendarzu!


POMYSŁY NA PREZENT

WYŁĄCZNOŚĆ

ZESTAWY
ZAPACHOWE

ZESTAWY MAKIJAŻOWE

ZESTAWY
PIELĘGNCYJNE

ZNAJDŹ IDEALNY PREZENTNie masz pewności jaki prezent może być dobry dla Twoich bliskich? Sprawdź nasz quiz, który może podsunąć Ci kilka pomysłów!

KARTY UPOMINKOWEPozwól swoim bliskim wybrać idealny prezent dla siebie! Karta (lub e-karta) upominkowa to zawsze idealny prezent!


faq

Cyber Monday (święto powstałe w USA) to poniedziałek, który następuje bezpośrednio po Black Friday. Jest to dodatkowe przedłużenie wszystkich promocji, które odbywają się we wspomniany już piątek, ale wyłącznie online. Cyber Monday został stworzony przez przez sprzedawców detalicznych, aby zachęcić ludzi do zakupów online.

Tegoroczny Cyber Monday wypada 30 listopada 2020 roku.