Program partnerski Sephora

Udostępniaj linki do produktów z sephora.pl i zarabiaj!

Program afiliacyjny Sephora to program partnerski, który umożliwia wydawcom i twórcom treści internetowych otrzymywanie wynagrodzenia za rekomendacje produktów kosmetycznych, dostępnych na sephora.pl. Odbywa się to poprzez udostępnianie dedykowanych linków afiliacyjnych w różnych kanałach, takich jak strony www czy profile w mediach społecznościowych. Dołączając do naszego programu, to Ty wybierasz, które kosmetyki z asortymentu dostępnego w Sephora polecisz swoim odbiorcom. Możesz wybierać spośród wielu kategorii, takich jak: pielęgnacja, perfumy, makijaż, pielęgnacja włosów i inne.

Jak dołączyć do programu partnerskiego Sephora?
(krok po kroku)

zarejestruj się

 

Dołącz do setek wydawców i twórców internetowych, którzy zarabiają dzięki programowi partnerskiemu Sephora.
Aby przystąpić do programu wystarczy założyć konto w sieci afiliacyjnej AWIN TUTAJ, a następnie zgłosić chęć dołączenia do programu Sephora.

UDOSTĘPNIAJ LINKI

 

Po pomyślnej weryfikacji konta możesz zacząć polecać wybrane przez siebie produkty z oferty sephora.pl, wykorzystując spersonalizowany link afiliacyjny, który w łatwy sposób wygenerujesz na platformie partnerskiej sieci afiliacyjnej.

ZARABIAJ

 

Konkurencyjne stawki w naszym programie pozwalają na otrzymywanie wynagrodzenia w wysokości od 6% do 14% wartości zweryfikowanych transakcji, wygenerowanych z Twoich linków.

Rejestracja do programu partnerskiego Sephora otwiera przed Tobą nowe możliwości zarabiania na produktach, które polecasz w swoich kanałach. W ramach naszego programu oferujemy także regularnie dedykowane oferty promocyjne oraz konkursy dla wydawców, które pozwalają zarobić Ci jeszcze więcej!

Dołącz już dziś i zostań ambasadorem świata piękna!

FAQ

Jest to program, który umożliwia twórcom treści i wydawcom internetowym otrzymywanie prowizji od transakcji, wygenerowanych za pośrednictwem dedykowanych linków afiliacyjnych, udostępnianych w różnych kanałach online.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i pomyślnej weryfikacji konta uzyskasz dostęp do platformy partnerskiej sieci afiliacyjnej, na której wygenerujesz spersonalizowany link afiliacyjny. Od tego momentu możesz go wykorzystywać w swoich kanałach np. mediach społecznościowych do polecania produktów z oferty sklepu internetowego. Liczbę i wartość transakcji zrealizowanych za pośrednictwem Twoich linków znajdziesz w łatwy sposób na platformie. Otrzymasz prowizję od zaakceptowanych sprzedaży, zrealizowanych z wykorzystaniem linków, które zostały przez Ciebie udostępnione.

W programie partnerskim zarabiasz, otrzymując prowizję od transakcji zrealizowanych za pośrednictwem linków, które udostępniasz w swoich kanałach.

Tak, do programu partnerskiego Sephora możesz dołączyć również za pośrednictwem swojego konta Instagram.

Masz więcej pytań? Odwiedź poradnik naszej partnerskiej sieci afiliacyjnej TUTAJ lub skontaktuj się z zespołem AWIN.