Usługi Sephora

W Sephora możesz cieszyć się wszechstronnym, spersonalizowanym doświadczeniem kosmetycznym! Odkryj nasze usługi cyfrowe i to, co oferujemy w naszych salonach kosmetycznych.

Wybierz swoją ulubioną usługę i przygotuj się na ekskluzywne i niezapomniane wrażenia kosmetyczne!

USŁUGI W PERFUMERIACH


Makijaż dzienny


45 minut | 199 zł


Specjalna okazja aby wyglądać wyjątkowo dobrze? A możesz chcesz po prostu tego dni mieć piękny makjaż? Skorzystaj z usługi wykonania pełnego makijażu dziennego z idealną cerą, pięknymi usta i podkreślonym okiem. Dodatkowo uzyskasz spersonalizowaną poradę dotyczącą Twojego makijażu.
Lekcja makijażu


90 minut | 299 zł


Czy chciałbyś opanować sztukę makijażu dostosowaną do swoich własnych potrzeb, pod okiem profesjonalisty, i zdobyć wiele cennych wskazówek? Zapisz się na lekcję makijażu w terminie dogodnym dla Ciebie.
Makijaż Glamour


60 minut | 249 zł


Jeśli oczekujesz efektu WOW i makijażu jak z czerwonego dywanu lub w najnowszych trendach prosto z instagrama wybierz tę usługę. W ofercie możesz wybrać makijaż wieczorowy skrojony na miarę swoich potrzeb lub Twój wymarzony makijaż ślubny.
Fokus na cerę / oko + usta


30 minut | 99 zł


Szukasz pomysłu jak urozmaicić swój codzienny makijaż? Dowiedz się, jak wykonać makijaż z fukusem na wybrany element twarzy (cera + usta ALBO cera + oczy) podczas wyjątkowej sesji z naszym makijażystą.
Benefit Brow BarMarzysz o pięknych brwiach i stylizacji prosto od ekspertów? Sprawdź szerokie usługi w jednym z 40 Brow Barów Benefit – od regulacji i barwienia brwi, depilacje strefy nad ustami, aż po barwienie rzęs, a to wszystko w ciągu pół godziny! Brow Eksperci nie tylko wykonają usługę najwyższej jakości, ale także wykonają konsultację produktową, pomogą dobrać kolor i wiele więcej!
Cyfrowe badanie skóryNie wiesz jaki rodzaj pielęgnacji będzie najlepszy do potrzeb Twojej skóry? Z nami to proste! Teraz w Sephora w 15 minut sprawdzisz potrzeby swojej skóry oraz poznasz dopasowane do Ciebie produkty.
Personalizacja prezentówOdpakowywanie prezentu to przyjemność dla obdarowanego, ale także dla obdarowującego! W perfumeriach Sephora znajdziesz wybór najpiękniejszych prezentów, ale to nie wszystko! Dodatkowo możesz skorzystać z naszych usług personalizacji prezentów, które pomogą sprawić Twoim najbliższym jeszcze większą przyjemność!
Bezpłatne warsztaty wzmacniająceJesteś w trudnej sytuacji życiowej i brak Ci pewności siebie? Chcesz poznać podstawy makijażu i pielęgnacji i na nowo odkryć swoje piękno? Dołącz do specjalnych warsztatów Classes for Confidence, które od marca odbywają się w otwartej formule.USŁUGI ON-LINE