Wszystkie promocje

w Sephora


Ponieważ uwielbiamy rozpieszczać naszych Klientów - przygotowaliśmy dla Was stronę w całości dedykowaną ofertom promocyjnym!


Każdego tygodnia mamy dla Was super promocje w Sephora dedykowane różnym kategoriom: makijażowi, zapachom i pielęgnacji. Znajdź idealną ofertę dla siebie - może będzie to kod rabatowy, niższa cena wybranych produktów lub prezent do Twoich zakupów?

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

PREZENT OD BENEFITU


KOD: BENELOVE


Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania kosmetyczki w prezencie przy zakupie tintu marki Benefit. Promocja obowiązuje z kodem: BENELOVE. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja nie obowiązuje w opcji Click&Collect.   

PREZENT DO ZAKUPU ZESTAWU

Dotyczy wybranych zestawów Sephora Collection


Promocja obowiązuje na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania prezentu przy zakupie wybranych produktów marki Sephora Collection. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja nie obowiązuje w opcji Click&Collect. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów prezentu.

TWÓJ PREZENT


Odbierz prezent o wartości 569 zł przy zakupie produktów Foreo za minimum 799 zł


KOD: FOREO


Oferta ważna wyłącznie na Sephora.pl, przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. Obowiązuje przy zakupie dowolnego urządzenia lub produktu marki FOREO za min 799 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta nie obowiązuje w opcji Click&Collect. Prezentem jest szczoteczka do jamy ustnej Issa Mini 2 o wartości 569zł. Obowiązuje z kodem FOREO.

-25% na markę Anastasia Beverly Hills

Rabat -25% na produkty marki ABH przy ich zakupie za min. 119 zł 


KOD: ABH25


Promocja obowiązuje od 21.03.2023r. do 28.03.2023r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na produkty marki Anastasia Beverly Hills przy ich zakupie za min. 119 zł. Promocja obowiązuje z kodem: ABH25. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.

TANIEJ W APLIKACJI!

Rabat 15% na pierwsze zakupy w aplikacji


KOD: APP15


Oferta jednorazowa, obowiązująca w aplikacji Sephora do 31.03.2023. Uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 15% w aplikacji, od koszyka 199 zł, z kodem APP15. Oferta nie obejmuje marek, których lista znajduje się na sephora.pl (https://www.bit.ly/wykluczone). Nie łączy się z innymi zniżkami, promocjami oraz kuponami rabatowymi, nie dotyczy zakupu kart upominkowych Sephora oraz usług, a także nie obejmuje kosztów przesyłki. Promocja obowiązuje również w opcji Click&Collect.

Makijaż ust w lepszej cenie!

-25% na produkty z kategorii makijaż ust Sephora Collection przy zakupie za min 49 zł


KOD: SCLIPS25


Promocja obowiązuje od 21.03.2023r. do 03.04.2023r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na produkty z kategorii makijaż ust marki Sephora Collection przy ich zakupie za min. 49 zł. Oferta obowiązuje z kodem: SCLIPS25. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY SEPHORA


Otrzymuj jeszcze więcej porad kosmetycznych, niespodzianek i ekskluzywnych eventów. Za każdy zakup otrzymujesz punkty, które przybliżają Cię do kolejnego statusu i korzyści z niego płynących. Za każde 650 punktów lub każde 4 transakcje w sklepie, otrzymasz kupon z rabatem 10% na kolejne zakupy.