TWOJE NAGRODY

Katalog prezentów GOLD

Katalog prezentów UNLIMITED

ZBIERAJ PUNKTY BEZ WYSIŁKU

2 ZŁ = 1 PUNKT

TWOJE KORZYŚCI

NIE CZEKAJ

Jak mogę dołączyć do Sephora Unlimited?

Możesz dołączyć do programu Sephora UNLIMITED w każdej chwili. Program jest dostępny dla każdego*!

Masz już konto online?

Zaloguj się teraz na swoje konto online i dołącz bezpośrednio do programu Sephora UNLIMITED, klikając 'Dołącz Teraz' poprzez 'zakładkę' Mój Program Lojalnościowy.

Nie masz jeszcze konta online?

Nie ma problemu! Załóż konto online i dołącz do programu Sephora UNLIMITED w tym samym czasie. Aby to zrobić, podczas rejestracji zaznacz zgodę na dołączenie do programu.


Twoje konto w programie lojalnościowym jest aktywne natychmiast, możesz od razu zacząć zbierać punkty i cieszyć się nowymi korzyściami programu. Twój prezent powitalny już na Ciebie czeka!


Możesz również zarejestrować się w jednej z naszych perfumerii stacjonarnych. Pracownicy naszych perfumerii z przyjemnością ci pomogą!


* Aby wziąć udział w programie musisz mieć ukończone 16 lat. Szczegóły w regulaminie.

Jak aktywować mój udział w Sephora UNLIMITED?

Twoje konto zostanie aktywowane automatycznie, gdy tylko zakończysz rejestrację w programie Sephora UNLIMITED i możesz od razu zacząć zbierać punkty!


Jeśli zapisałaś/eś się do programu Sephora UNLMITED w perfumerii a Twoje konto lojalnościowe nie jest jeszcze połączone z twoim kontem online, wprowadź numer swojej cyfrowej karty lojalnościowe Sephora UNLIMITED w zakładce 'Moje konto' w polu 'Karta Sephora'. Numer swojej karty znajdziesz na górze każdego e-maila otrzymanego od Sephora lub na paragonie za ostatni zakup w perfumerii stacjonarmej.


Jeśli nie masz jeszcze konta online, możesz wpisać numer swojej cyfrowej karty lojalnościowej Sephora UNLIMITED bezpośrednio podczas rejestracji konta online.

Czy dostanę moją kartę Sephora UNLIMITED?

Twoja karta lojalnościowa jest dostępna tylko cyfrowo w aplikacji Sephora na Androida i iOS lub na stronie sephora.pl. Możesz uzyskać dostęp do swojej cyfrowej karty członkowskiej klikajac w "Moje konto".

Jestem już uczestnikiem Sephora UNLIMITED i chcę założyć konto online. Jak mogę to zrobić?

Podczas tworzenia swojego konta online wprowadź 13- cyfrowy numer swojej karty lojalnościowej. Możesz znaleźć ten numer na górze wszystkich e-maili, które otrzymujesz z programu lojalnościowego Sephora UNLIMTED. Znajdziesz go również na paragonie za swój ostatni zakup w perfumerii stacjonarnej. 


Na koncie online znajdziesz swoje aktualny stan punktów, oferty i dostępne prezenty.