Dobra pielęgnacja włosów & skóry głowy.

ZOBACZ WSZYSTKIE KOSMETYKI DO WŁOSÓW

Odkryj wszystkie kategorie kosmetyków do włosów od Sephora Collection

FAQ.

Wszystkie nasze produkty do pielęgnacji włosów są wykonane w Europie, głównie we Francji. Efektywność jest dla nas bardzo ważna, ale zawsze zwracamy uwagę na sposoby działania i dobieramy dostawców, oceniając ich zarówno pod względem środowiskowym, jak i społecznym.

Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane przez niezależne laboratoria pod nadzorem profesjonalnych fryzjerów, aby zapewnić ich skuteczność na wszystkich rodzajach włosów. Jednak w zależności od rodzaju twoich włosów, niektóre produkty mogą lepiej odpowiadać twoim potrzebom.

Zgodnie z przepisami europejskimi, nie testujemy naszych produktów ani składników na zwierzętach. Jednak marka Sephora Collection jest eksportowana do krajów na całym świecie, w tym do Chin. Od 1 maja 2021 roku niektóre produkty o nazwie "ogólnej" mogą być zgłoszone do importu do Chin bez konieczności wcześniejszego testowania na zwierzętach. Jednak dla niektórych produktów o nazwie "specyficznej" (szczególnie produkty do włosów, produkty na przebarwienia, produkty zawierające filtry UV, itp.), przepisy pozostały bez zmian: chińskie władze wymagają, abyśmy udostępnili nasze produkty do testów w laboratoriach certyfikowanych przez państwo, w celu rejestracji i przed wprowadzeniem ich na rynek. Chcielibyśmy podkreślić, że te testy są przeprowadzane przez chińskie władze zdrowia.

Seria The Good Hair & Scalp została opracowana we współpracy z kilkoma dostawcami opakowań, wybranymi ze względu na ich zdolność do oferowania nam opakowań opracowanych w odpowiedzialny sposób. Nasze słoiki wykonane są z 68% zrecyklingowanego plastiku, a nasze szklane butelki są również wykonane z 30% zrecyklingowanego szkła. Na koniec, nasze lekkie pudełka kartonowe pochodzą z zrównoważonych lasów i są drukowane za pomocą atramentów roślinnych.