Nasza wizja piękna czerpie swoją siłę z wyrażania różnorodności, unikalności, ale także z przynależności do wspierającej społeczności. Chcemy inspirować wszystkich tych, którzy ją tworzą: 160 milionów członków naszego programu lojalnościowego na całym świecie, setki naszych marek partnerskich, a także 50 tysięcy naszych pracowników.

Nasze manifesto
W Sephora wierzymy w piękno społeczności.
Kiedy tworzymy społeczność, kiedy czujemy się jej częścią, mamy siłę, by
prawdziwie i niekrępowanie być sobą.

Budujemy społeczność,
w której każdy może czuć się bezpieczny,
zauważony i doceniony.
Gdzie celebrujemy wiele odsłon piękna.
Społeczność, która wspiera, inspiruje
i daje nam siłę,
by definiować piękno według własnych zasad.
I wyrażać siebie na swój sposób.

Gdy tworzymy społeczność, pomagamy sobie wzajemnie odkryć to,
co sprawia, że każdy z nas jest wyjątkowy.

Razem tworzymy piękno.

Odkryj naszą nową kampanię

I poznaj więcej historii tworzenia piękna

W Sephora celebrujemy wiele odsłon piękna. Budujemy społeczność, w której każdy może czuć się bezpieczny, zauważony i doceniony. Razem tworzymy piękno.

Wierzymy w piękno społeczności. Chcemy, by każdy z Was mógł poczuć się jej częścią i mieć siłę do tego, by być sobą. Razem tworzymy piękno.

Razem tworzymy piękno. Budujemy społeczność, która wspiera, inspiruje i daje nam siłę, by definiować piękno według własnych zasad. Bądźcie jej częścią.

W Sephora celebrujemy wiele odsłon piękna. Budujemy społeczność, która daje siłę do definiowania go na własnych zasadach. Razem tworzymy piękno.

Razem tworzymy piękno. Budujemy społeczność, która wspiera, inspiruje i daje nam siłę, by definiować piękno według własnych zasad. Bądźcie jej częścią.

Classes For Confidence – Program Bezpłatnych Warsztatów Wzmacniajacych

Sephora od lat, w całej Polsce i na świecie realizuje specjalne zamknięte spotkania warsztatowe, przygotowywane dotąd we współpracy z organizacjami non-profit, których zadaniem jest wsparcie różnorodnych społeczności, dodanie pewności siebie osobom w trudnych sytuacjach życiowych. W tym roku prezentujemy spotkania w nowej formule – otwartej dla całej naszej społeczności i osób, które możemy wzmocnić poprzez dzielenie się wiedzą oraz pasją pracowników – ekspertów na co dzień pracujących w perfumeriach Sephora.