Perfumy niszowe &
premium.

Elegancja i ekstremalne wyrafinowanie definiują luksusowe zapachy składające się na perfumy niszowe.

Odkryj nasz ekskluzywny wybór perfum niszowych i daj się uwieść.

Czytaj więcej

Elegancja i ekstremalne wyrafinowanie definiują luksusowe zapachy składające się na perfumy niszowe.

Te wyjątkowe perfumy dla mężczyzn i kobiet wyostrzają zmysły i przenoszą tych, którzy je noszą, w urzekające królestwa węchowe. Odkryj nasz ekskluzywny wybór perfum niszowych i daj się uwieść.

Poznaj nasze ulubione
marki perfum niszowych

BOTTEGA VENETA

PARCO PALLADIANO


Odkryj świat marki

Tom Ford

perfumy marki tom ford

Od prowokacyjnej zmysłowości po charyzmatyczną elegancję, zdefiniuj swój styl z perfumami marki Tom Ford.

Tom Ford jest jednym z najbardziej cenionych współczesnych amerykańskich projektantów. Markę sygnowaną swoim nazwiskiem założył w 2005 roku, stawiając jej za cel ponowne zdefiniowanie luksusu w XXI wieku.

Damskie i męskie kolekcje, zarówno ubrań, akcesoriów jak i kosmetyków marki, wyróżniają się ponadczasową elegancją, najwyższą jakością składników i tworzyw, tradycyjnym wykonaniem oraz wysokim poziomem obsługi klienta.

Aqua di Parma

Aqua di Parma - świeżość, elegancja i wierność perfumiarskim tradycjom.

Założona w 1916 roku, Acqua di Parma powstała z wizji dzielenia się ze światem żółtym darem w postaci włoskiego Słońca, Duszy i Stylu. Wszystkie produkty tworzone są starannie przez tradycyjnych rzemieślników.

Celebrując prostotę i hojność oraz ceniąc niedoskonałość, produkty Acqua di Parma skrywają w sercu włoską lekkość.


Chloé

Sztuka kompozycji bukietów.

Komponowanie spersonalizowanego zapachu wraz z Chloé Atelier des Fleurs przypomina sposób w jaki dobierasz kwiaty do bukietu w kwiaciarni: każdy zapach został stworzony tak, by harmonijnie łączył się z innymi elementami kolekcji, umożliwiając nieskończoną ilość kombinacji.

Głównemu kwiatowi może towarzyszyć jeden lub dwa kolejne. Każdy nowy zapach dodaje swoje charakterystyczne oblicza: zielone lub korzenne, świeże lub kwiatowe, piżmowe lub pudrowe. Baw się tworzeniem wyjątkowych kompozycji, aż osiągniesz swój idealny bukiet.

Maison Margiela

Replica Collection - zapachy twoich wspomnień.

Oryginalność, kreatywność i szczypta prowokacji – to luksusowa francuska marka Maison Margiela (wcześniej Maison Martin Margiela), znana ze swoich niekonwencjonalnych pokazów mody, wyjątkowej kolekcji REPLICA oraz niepowtarzalnych zapachów, które mają uniwersalną moc wyzwalania wspomnień, osobistych historii przeżytych lub tych, które dopiero nadejdą.Bottega Veneta

Od samego początku kolekcja Parco Palladiano przedstawia wizję głęboko związaną z Wenecją Euganejską, gdzie w 1966 roku powstała marka Bottega Veneta.

Tu ponadczasowe wzornictwo idealnie komponuje się z naturalnym środowiskiem. Poszczególne kompozycje noszą nazwę głównej nuty i oznakowane są prostymi liczbami zapisanymi w systemie rzymskim, aby oddać hołd klasycznemu dziedzictwu palladiańskich willi.

Etat Libre d'Orange

Etat Libre d’Orange to alternatywny dom perfumeryjny.

Wybierając oryginalność, śmiałość i autentyczność kompozycji, ETAT LIBRE D’ORANGE proponuje zapachy niepodlegające żadnym ograniczeniom w kwestii kreatywności, materii czy kosztów.

Wierna tym zasadom marka, zawdzięcza temu wciąż rosnącą liczbę swych fanów - prawdziwych amatorów zapachów, ceniących ją za wyjątkowość, szczerość, prowokacyjność i autentyczny luksus. Zapachy Etat Libre d’Orange są czasem ironiczne, często szokujące, zawsze eleganckie.

Bvlgari Allegra

BVLGARI ALLEGRA, po włosku oznacza „radość”, to nowe spersonalizowane doświadczenie zapachowe poprzez magnifying, sublimację kolorowych i doskonałych włoskich emocji, od energetyzującego połączenia z włoską naturą po emocje towarzyszące najwspanialszej uroczystości, bogatej w ekskluzywne składniki.

Odkryj tę innowacyjną, ekskluzywną kolekcję i daj się uwieść spersonalizowanemu połączeniu zapachów. Połącz swoją ulubioną wodę perfumowaną z Magnifying, aby stworzyć niepowtarzalną zapachową sygnaturę dla ekskluzywnych, ekscytujących doznań.Lancôme

Jedyna w swoim rodzaju kolekcja zapachów Maison Lancôme celebruje „sztukę życia po francusku” – radość z każdej pojedynczej chwili i docenianie drobnych przyjemności.

Luksusowe flakony wykonane z grubego szkła z misternym, złotym zdobieniem symbolizują furtkę do tajemniczego ogrodu zapachów. Maison Lancôme przeniesie Cię w niepowtarzalny świat, gdzie zapach jest uosobieniem pragnień, głębokich emocji, ale także hołdem złożonym niepowtarzalnej sztuce perfumiarskiej.

Loewe

Un Paseo por Madrid to linia premium perfum LOEWE.

Kolekcja wyjątkowych zapachów inspirowana tętniącym życiem Madrytem – stolicą Hiszpanii i historycznym domem mody LOEWE. Każdy zapach zabierze Cię w zapachową podróż po hiszpańskiej stolicy, przywołując niesamowitą atmosferę i kulturę miasta.

Salvatore Ferragamo

tuscan creations nowa kolekcja perfum Salvatore Ferragamo

TUSCAN CREATIONS: Esencja Toskanii według Salvatore Ferragamo.

Kolekcja ekskluzywnych zapachów autorskich, symbolizujących krainę, która uczyniła go wielkim.

Stworzona wyłącznie ze szlachetnych i drogocennych składników, wyselekcjonowanych przez wybitnych mistrzów perfumeryjnych.

Włoskie nazwy wód perfumowanych nawiązują do bogatej historii, piękna natury i unikatowej sztuki Toskanii.

Już dostępne na Sephora.pl!

Juliette has a gun

Marka Juliette has a gun rzuca wyzwanie światu zapachów!

Niepokorna bohaterka Szekspira przeniesiona w XXI wiek z pistoletem, metaforą jej perfum, bronią uwodzenia.

Kolekcja zapachów stworzona z myślą o tych, które rozumieją, że noszenie charakterystycznego zapachu wykracza daleko poza schemat… Zapach to deklaracja.

Afirmacja tego, kim jesteś.

Kenzo

La Collection Kenzo Memori

Siedem wyjątkowych zapachów – wspomnień dzieciństwa Kenzo Takady. Kolekcja przywołuje aromaty, smaki i chwile spędzone w japońskiej herbaciarni. Siedem różnych zapachowych propozycji tematycznych, łączących minimalistyczną estetykę i misterną kompozycję wyjątkowych nut.

Stworzone przez najlepszych francuskich mistrzów perfumeryjnych, wydobywają piękno tradycyjnych japońskich składników i składają hołd japońskim korzeniom marki.

Givenchy

La Collection Particulière : odkryj swoją osobowość olfaktoryczną w Hôtel Particulier Huberta De Givenchy

Kreacje zapachowe oparte na unikatowym dziedzictwie i najcenniejszych surowcach. Hubert de Givenchy uwielbiał przyjmować najbardziej wyjątkowe i eklektyczne osobowości w swojej paryskiej rezydencji Hôtel Particulier. Ich indywidualizm inspirował projektanta – artystę.

Hubert de Givenchy portretował osobowości. Silnie akcentował niepowtarzalne cechy charakteru. Każdy z wyjątkowych zapachów został zaprojektowany tak, aby podkreślić Twój wyjątkowy styl i osobowość.

Kolekcja dostępna wyłącznie w warszawskiej perfumerii Sephora Arkadia.

Serge Lutens

flakony perfum serge lutens

Serge Lutens to niezależny artysta, który działa poza modą i trendami. Od ponad pięciu dekad jest inicjatorem rewolucji w dziedzinie urody i zapachów. Człowiek pasjonujący się pięknem, autentycznością i perfekcją. Jego zapachy są wyraziste, nietuzinkowe i urzekające.

Odkryj mistyczny świat marki Serge Lutens!

Aerin

Aerin oddaje kobiecą i nowoczesną estetykę Aerin Lauder – założycielki marki. Opakowanie zainspirowane zostało jej codziennym życiem oraz naturalnymi elementami, jak kamienie i kwiaty.

To kolekcja perfum wyrażających emocje, styl życia i ambicje. Niezależnie od tego, czy przywołuje wrażenie blasku słońca podczas spaceru na plaży czy też przywodzi na myśl spokój górskiej chaty, każdy zapach opowiada własną historię. Każdy zapach z tej nowoczesnej i stylowej kolekcji przeniesie Cię w świat zupełnie innych doznań.

Bądź sobą, poczuj się kobieco, pięknie i bądź pewna siebie

Atelier Cologne

Atelier Cologne - Pachnąca poezja wynosząca naturę do rangi sztuki.

Francuska marka Atelier Cologne oferuje luksusowe zapachy, bazujące na skoncentrowanych olejkach esencjonalnych o najwyższej jakości.

Zapachy unisex od Atelier Cologne oczarują Cię zarówno wspaniałym aromatem, jak i stylowymi flakonami z najlepszego francuskiego szkła z ręcznie wykonanymi, skórzanymi elementami.

100 Bon

100BON to alternatywny dom perfumeryjny, który opowiada się za naturalnym podejściem przy zachowaniu najwyższej jakości składników. Dla 100BON natura jest centralnym elementem globalnego piękna, gdzie ciało i umysł pozostają w synergii.

W zapachach 100BON żadne wątpliwe lub szkodliwe składniki, żadne substancje chemiczne nie zaburzają delikatności naturalnych ekstraktów. Czyste i ekologiczne produkty. Prawdziwa oda do botaniki.

Odkryj kolekcję
perfum niszowych

 • Poznaj lepiej
  świat perfum

  Męskie perfumy bez tajemnic

  Odkryj najlepsze męskie zapachy

  Przewodnik po nutach zapachowych

  Wybierz się w zapachową podróż!

  Odkryj

  DO NOT DRINK

  Odkryj zapachy, które chciałoby się pić!

  Odkryj