Bvlgari Parfums to spotkanie sztuki biżuteryjnej i perfumeryjnej, wyrażające wspaniały, współczesny śródziemnomorski glamour.
Pionierski duch Bvlgari, jego poczucie wspaniałości, jej mistrzostwo kolorów zostały głęboko zakotwiczone w wiecznym mieście Rzymie.
Jubiler-perfumiarz tworzy perfumy natury, podróżując poprzez wszystkie kontynenty, inspirowany różnorodnością świata, dostarcza wyjątkowe perfumy, tworząc najbardziej pożądaną galerię mistrzowskich zapachów.

BVLGARI MAN
BVLGARI MAN

Ogień. Drzewo. Powietrze. Ziemia. Uwolnij moc naturalnych żywiołów, kolekcja zapachów Bvlgari MAN łączy człowieka z jego prawdziwym i nieskrępowanym ja. Wspaniała opowieść o inspirujących zapachach, aby doświadczać natury wszystkimi zmysłami, w instynktowny i regenerujący sposób.

BVLGARI ALLEGRA COLLECTION
BVLGARI ALLEGRA COLLECTION

BVLGARI ALLEGRA, po włosku oznacza „radość”, to nowe spersonalizowane doświadczenie zapachowe poprzez magnifying, sublimację kolorowych i doskonałych włoskich emocji, od energetyzującego połączenia z włoską naturą po emocje towarzyszące najwspanialszej uroczystości, bogatej w ekskluzywne składniki.

BVLGARI ROSE GOLDEA
BVLGARI ROSE GOLDEA

Zapach dedykowany optymistycznym kobietom, które patrzą na jasną stronę życia i kształtują z determinacją, fantazją i beztroską spontanicznością własne, wyjątkowe miejsce na świecie, obejmując i ciesząc się podróżą w jego kierunku. Ponieważ każdy dzień jest ekscytujący, każde jutro jest inne. I wszystko jest możliwe.