Odkryj kolekcję zapachów Botanical Rainbow firmy LOEWE Perfumes – wielozmysłowy kalejdoskop koloru, zapachu i emocji, inspirowany naturą. LOEWE Perfumes wykonało ostatni krok w swojej wizualnej transformacji, przeprojektowując wizerunek istniejących zapachów pod zunifikowaną butelką w kształcie bloku, która pozwala każdemu zapachowi wyrazić swoją wyjątkową osobowość. Zachowując te same kultowe zapachy, pod nowym, nowoczesnym i minimalistycznym wizerunkiem, tęcza Botanical Rainbow Perfumes zaprasza do eksperymentowania i tworzenia własnej tęczy.

LOEWE EarthWoda Perfumowana
LOEWE EarthWoda Perfumowana

LOEWE Earth EDP to pierwszy z nowej rodziny zapachów, który dołączył do botanicznej serii, ujednolicając kalejdoskop kolorów kolekcji z jej żywym, fiołkowym flakonem.

Loewe Solo Ella Woda Perfumowana
Loewe Solo Ella Woda Perfumowana

LOEWE Solo Ella Eau de Parfum, oryginalny zapach, teraz w nowym kolorowym flakonie, który jest częścią botanicznej tęczy LOEWE.

Loewe Esencia  Woda Perfumowana
Loewe Esencia Woda Perfumowana

LOEWE Esencia to rodzina zapachów inspirowanych DNA, kodem życia - wzorem, który określa każdego z nas jako indywidualną jednostkę.

Loewe 7  Woda Toaletowa
Loewe 7 Woda Toaletowa

Zapach inspirowany najdalszymi zakątkami kosmosu, dający poczucie wiecznej tajemnicy.

Loewe Aire Sutileza
Loewe Aire Sutileza

LOEWE Aire to rodzina zapachów inspirowanych otaczającym nas czystym i świeżym powietrzem - podnoszącym na duchu, elementarnym i życiodajnym.