Po eksperymentach z nieskończoną liczbą produktów, Rihanna zauważyła, że brakuje jej kosmetyków, które byłyby odpowiednie dla wszystkich odcieni skóry. Postanowiła więc stworzyć Fenty Beauty: linię makijażu, "w której wszystkie kobiety świata mogą się odnaleźć". Fenty Beauty oferuje szeroką gamę produktów dla każdej karnacji, zazwyczaj trudnych do odnalezienia, z formułami odpowiednimi dla wszystkich rodzajów skóry. Produkty Fenty Beauty są ultralekkie, doskonale kryjące, a przede wszystkim gwarantują absolutnie naturalny makijaż. Wizją Rihanny jest inspirować: "Makijaż jest stworzony dla zabawy. Nigdy nie powinnien być postrzegany jako obowiązek. Bądź odważna, ryzykuj i odważ się próbować czegoś nowego i innego."

SLIP SHINE LIPSTICKS
SLIP SHINE LIPSTICKS
Odżywcza pomadka do ust do codziennego stosowania, zawiera wysoce nawilżający olejek z granatu, dzięki któremu błyskawicznie odżywisz usta, dostępna w 10 uniwersalnych łatwych do noszenia odcieniach
CHEEKS OUT CREAM BLUSHES
CHEEKS OUT CREAM BLUSHES
Róż do policzków o wyjątkowo kremowej formule, natychmiastowo ożywia i nadaje świeżości skórze twarzy, dostępny w 10 różnych odcieniach tak aby nadać każdej cerze młodzieńczego blasku.
CHEEKS OUT CREAM BRONZERS
CHEEKS OUT CREAM BRONZERS
Kremowa kolekcja bronzerów, które natychmiastowo wtapiają się w skórę. Twoja skóra będzie wyglądać przez cały rok tak pięknie jak na wakacjach! Dostępne w przepięknych 7 słonecznych odcieniach, które będą wyglądać bardzo naturalnie dla każdego odcienia skóry.
MATCH STIX GLOW
MATCH STIX GLOW
Rozświetlacz w sztyfcie, który przeniesie Twoją skórę na wyższy poziom dzięki natychmiastowemu efekcie dewy skin.