Po eksperymentach z nieskończoną liczbą produktów, Rihanna zauważyła, że brakuje jej kosmetyków, które byłyby odpowiednie dla wszystkich odcieni skóry. Postanowiła więc stworzyć Fenty Beauty: linię makijażu, "w której wszystkie kobiety świata mogą się odnaleźć". Fenty Beauty oferuje szeroką gamę produktów dla każdej karnacji, zazwyczaj trudnych do odnalezienia, z formułami odpowiednimi dla wszystkich rodzajów skóry. Produkty Fenty Beauty są ultralekkie, doskonale kryjące, a przede wszystkim gwarantują absolutnie naturalny makijaż. Wizją Rihanny jest inspirować: "Makijaż jest stworzony dla zabawy. Nigdy nie powinnien być postrzegany jako obowiązek. Bądź odważna, ryzykuj i odważ się próbować czegoś nowego i innego."

BROW MVP ULTRA FINE BROW PENCIL & STYLER
BROW MVP ULTRA FINE BROW PENCIL & STYLER
Odkryj nowego najlepszego przyjaciela swoich brwi: ultra cienką kredkę do brwi zapewniającą rewelacyjną precyzję. Kredka jest dostępna w 14 nowych odcieniach. Aplikator na końcu kredki pozwala z łatwością stylizować i wyczesywać brwi.
FULL FRONTAL MASCARA
FULL FRONTAL MASCARA
Odkryj nową obsesję Rihanny: tusz do rzęs Fenty Beauty. Wyjątkowa objętość. Długość i podkręcenie. Długotrwałość. Ekskluzywna szczoteczka.