Po eksperymentach z nieskończoną liczbą produktów, Rihanna zauważyła, że brakuje jej kosmetyków, które byłyby odpowiednie dla wszystkich odcieni skóry. Postanowiła więc stworzyć Fenty Beauty: linię makijażu, "w której wszystkie kobiety świata mogą się odnaleźć". Fenty Beauty oferuje szeroką gamę produktów dla każdej karnacji, zazwyczaj trudnych do odnalezienia, z formułami odpowiednimi dla wszystkich rodzajów skóry. Produkty Fenty Beauty są ultralekkie, doskonale kryjące, a przede wszystkim gwarantują absolutnie naturalny makijaż. Wizją Rihanny jest inspirować: "Makijaż jest stworzony dla zabawy. Nigdy nie powinnien być postrzegany jako obowiązek. Bądź odważna, ryzykuj i odważ się próbować czegoś nowego i innego."

PRO FILT'R POWDER FOUNDATION
PRO FILT'R POWDER FOUNDATION

Wielokrotnie nagradzany podkład - teraz w lekkim jak powietrze pudrze, który zapewnia matowe wykończenie w aż 50 odcieniach.

GLOSS BOMB CREAM
GLOSS BOMB CREAM

Twoja ulubiona płynna pomadka do ust zapewniająca wspaniały wygląd ust, teraz o kryciu od średniego do pełnego oraz bez połysku - w pięciu kremowych odcieniach.

CHEEKS OUT CREAM BLUSH
CHEEKS OUT CREAM BLUSH

Róż do policzków o wyjątkowo kremowej formule od FENTY! - jest łatwy w użyciu, a ponadto powstał w 10 różnych odcieniach tak aby ożywić każdą cerę młodzieńczym blaskiem.

EAZE DROP
EAZE DROP

Wygładzenie bez ściemy: Eaze Drop Blurring Skin Tint daje natychmiastowe wyrównanie kolorytu cery już za pomocą kilku kropel. Dostępny w 25 odcieniach.