Charlotte Tilbury to wizażystka gwiazd! Prawdziwie kreatywna wizjonerka i pionierka, która od ponad 26 lat przeprowadza rewolucję w świecie mody i makijażu. Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych wizażystek na świecie, a swoją wiedzę wykorzystuje do opracowywania łatwych w użyciu i wyborze kosmetyków, dzięki którym kobiety i mężczyźni na całym świecie czują się jak najpiękniejsza wersja siebie!

NAGRADZANE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI
NAGRADZANE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI

Odkryj opracowane przez ekspertów rozwiązanie na promienną, gładką i ujędrnioną skórę — zestaw Magic Skin Trilogy od Charlotte Tilbury.

PERFEKCJA TO UCZUCIE!
PERFEKCJA TO UCZUCIE!

Airbrush Flawless Foundation od Charlotte Tilbury to nagradzany i uważany za najlepszy na świecie podkład — poznaj sposób na nieskazitelną skórę z wygładzonymi porami.

PERFEKCYJNY MAKIJAŻ BRWI Z SUPERMODEL BROW!
PERFEKCYJNY MAKIJAŻ BRWI Z SUPERMODEL BROW!

Supermodel Brows to sekret pięknych brwi opracowany przez Charlotte Tilbury. Makijaż brwi nigdy nie był tak prosty — wypełnij luki, przeczesz brwi i utrwal efekt. Odkryj linię Supermodel Brow.

PILLOW TALK DLA KAŻDEGO
PILLOW TALK DLA KAŻDEGO

Pillow Talk to nie tylko kolor, to marzenie o pięknie i sposób na podkreślenie Twojego naturalnego piękna! Odkryj ten fenomen, który bije rekordy popularności na całym świecie.