Wyjątkowe marki perfum
dostępne tylko w SEPHORA

Wyjątkowe marki perfum
dostępne tylko w SEPHORA.


LOEWE

Odkryj kolekcję zapachów Botanical Rainbow firmy LOEWE Perfumes – wielozmysłowy kalejdoskop koloru, zapachu i emocji, inspirowany naturą.

LOEWE Perfumes wykonało ostatni krok w swojej wizualnej transformacji, przeprojektowując wizerunek istniejących zapachów pod zunifikowaną butelką w kształcie bloku, która pozwala każdemu zapachowi wyrazić swoją wyjątkową osobowość.

Zachowując te same kultowe zapachy, pod nowym, nowoczesnym i minimalistycznym wizerunkiem, tęcza Botanical Rainbow Perfumes zaprasza do eksperymentowania i tworzenia własnej tęczy.

NARCISO RODRIGUEZ

Narciso Rodriguez - nowojorski projektant mody pochodzenia kubańskiego. Unikatowy styl na skrzyżowaniu trzech kultur: amerykańskiej, europejskiej i latynoamerykańskiej.

Bardzo osobista wizja ponadczasowej elegancji, w której klasycyzm staje się nowoczesnością.

Wartości leżące w sercu projektów modowych artysty doskonale uchwycone zostały w każdym stworzonym przez niego zapachu.

"Lubię interpretować styl klasyczny w nowoczesny sposób." Narciso Rodriguez

JOSE EISENBERGOdkryj kolekcje zapachów EISENBERG dedykowaną dla Niej i dla Niego.
Intymna kompozycja twórczego umysłu José Eisenberga, każda kolejna kreacja jest odzwierciedleniem wspomnień, wywołuje emocje i zaprasza do odkrycia magicznej, olfaktorycznej przestrzeni.

THE SECRETS, kolekcja dla prawdziwych pasjonatów Haute Parfumerie. Charakterystyczny styl olfaktoryczny, który wyraża poezję i bogactwo nut drzewnych, żywicznych i korzennych w połączeniu z kwiatowymi nutami francuskiej perfumerii. Obietnica subtelnej zmysłowości i niepowtarzalnego szlaku.

Świeża, ponadczasowa i promienna kolekcja HAPPINESS LA COLLECTION to Twoje zaproszenie do wolności, do połączenia się z radością codziennego życia. Każda mieszanka zapachowa to kreacja piękna, każda nuta stanowi chwilę błogości. Stworzone z miłością z pasją dla tych, którzy żyją pełnią życia.


Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to jedna z najsłynniejszych luksusowych marek, zarówno w świecie mody, jak i zapachów. Nosząc imię swojego założyciela, marka wciąż żyje jego wartościami.

Luksus, wyrafinowana elegancja, kreatywność, najlepsze materiały oraz mistrzowskie rzemiosło – to cechy każdego produktu sygnowanego Salvatore Ferragamo.

Męska linia FERRAGAMO redefiniuje pojęcie męskości, pokazując jej wewnętrzną naturę, nie ulegając stereotypom i uprzedzeniom, nie dążąc do spełnienia oczekiwań innych.

LA PERLA
Marka La Perla powstała w 1954 roku, założona przez wizjonerkę Adę Masotti w jej bolońskim atelier. Jej historia rozpoczęła się od misji intymnego poznawania, dopełniania i podkreślania kobiecej sylwetki. Ta wiodąca luksusowa marka łączy bogate włoskie dziedzictwo rzemieślnicze z przeło-mowym, misternym i niezrównanym kunsztem. Tak jak La Perla to luksusowa bielizna, tak La Perla Beauty to luksusowe kosmetyki. Marka czci swoje rzemieślnicze dziedzictwo, tworząc luksusowe produkty, które są przemyślane i mają etyczny, zrównoważony charakter. Ten etos opiera się na szacunku – wobec naszych ciał, naszego społeczeństwa i naszej planety.
La Perla Beauty prezentuje kolekcję „Haute Perfumerie”, aby tworzyć i przywoływać piękne wspomnienia. Każda z tych ośmiu luksusowych kompozycji odzwierciedla cenną chwilę i przywołuje wszystkie doznania, jakie jej towarzyszą. Unikatowe zapachy można odkrywać dzięki składnikom naturalnym i bezpiecznym składnikom syntetycznym o zrównoważonym charakterze. Zamknięto je we flakonach, które można ponownie napełniać i zachować na zawsze.