Jakiego produktu szukasz?

Wyjątkowe marki perfum
dostępne tylko w SEPHORA

Wyjątkowe marki perfum
dostępne tylko w SEPHORA.


LOEWE

Odkryj kolekcję zapachów Botanical Rainbow firmy LOEWE Perfumes – wielozmysłowy kalejdoskop koloru, zapachu i emocji, inspirowany naturą.

LOEWE Perfumes wykonało ostatni krok w swojej wizualnej transformacji, przeprojektowując wizerunek istniejących zapachów pod zunifikowaną butelką w kształcie bloku, która pozwala każdemu zapachowi wyrazić swoją wyjątkową osobowość.

Zachowując te same kultowe zapachy, pod nowym, nowoczesnym i minimalistycznym wizerunkiem, tęcza Botanical Rainbow Perfumes zaprasza do eksperymentowania i tworzenia własnej tęczy.

NARCISO RODRIGUEZ

Narciso Rodriguez - nowojorski projektant mody pochodzenia kubańskiego. Unikatowy styl na skrzyżowaniu trzech kultur: amerykańskiej, europejskiej i latynoamerykańskiej.

Bardzo osobista wizja ponadczasowej elegancji, w której klasycyzm staje się nowoczesnością.

Wartości leżące w sercu projektów modowych artysty doskonale uchwycone zostały w każdym stworzonym przez niego zapachu.

"Lubię interpretować styl klasyczny w nowoczesny sposób." Narciso Rodriguez

JOSE EISENBERGOdkryj kolekcje zapachów EISENBERG dedykowaną dla Niej i dla Niego.
Intymna kompozycja twórczego umysłu José Eisenberga, każda kolejna kreacja jest odzwierciedleniem wspomnień, wywołuje emocje i zaprasza do odkrycia magicznej, olfaktorycznej przestrzeni.

THE SECRETS, kolekcja dla prawdziwych pasjonatów Haute Parfumerie. Charakterystyczny styl olfaktoryczny, który wyraża poezję i bogactwo nut drzewnych, żywicznych i korzennych w połączeniu z kwiatowymi nutami francuskiej perfumerii. Obietnica subtelnej zmysłowości i niepowtarzalnego szlaku.

Świeża, ponadczasowa i promienna kolekcja HAPPINESS LA COLLECTION to Twoje zaproszenie do wolności, do połączenia się z radością codziennego życia. Każda mieszanka zapachowa to kreacja piękna, każda nuta stanowi chwilę błogości. Stworzone z miłością z pasją dla tych, którzy żyją pełnią życia.


Salvadore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to jedna z najsłynniejszych luksusowych marek, zarówno w świecie mody, jak i zapachów. Nosząc imię swojego założyciela, marka wciąż żyje jego wartościami.

Luksus, wyrafinowana elegancja, kreatywność, najlepsze materiały oraz mistrzowskie rzemiosło – to cechy każdego produktu sygnowanego Salvatore Ferragamo.

Męska linia FERRAGAMO redefiniuje pojęcie męskości, pokazując jej wewnętrzną naturę, nie ulegając stereotypom i uprzedzeniom, nie dążąc do spełnienia oczekiwań innych.