Ekskluzywne Zapachy
do domu

Ekskluzywne zapachy
do domu

Zapach dla Twojego domu w dobrym stylu. Niezależnie od tego, czy wolisz niszowe marki, czy perfumy o międzynarodowej sławie, stwórz ciepłą i przytulną atmosferę dzięki naszemu wyborowi świec, dyfuzorów i zapachów do domu. Aromatyczne i dekoracyjne - po prostu uwielbiamy te zapachowe doznania. Odkryj nowy świat zapachów - czy jest lepszy sposób, aby przenieść się do siódmego nieba?

Zapach dla Twojego domu w dobrym stylu. Niezależnie od tego, czy wolisz niszowe marki, czy perfumy o międzynarodowej sławie, stwórz ciepłą i przytulną atmosferę dzięki naszemu wyborowi świec, dyfuzorów i zapachów do domu.


Czytaj więcej
Zobacz wszystkie produkty

ACQUA DI PARMA HOME COLLECTION

Zapach autentycznego włoskiego stylu


Od salonu po taras, od kuchni do sypialni, dom jest oświetlony czystą włoską elegancją.

Każdy zapach przywołuje momenty życia, naturalny styl. Lekkie, subtelne nuty wypuszczane w powietrze przez elegancką świecę lub przez dyfuzor zapachowy, wnoszą do każdej przestrzeni najjaśniejszy włoski styl.

Odkryj ikoniczne zapachy inspirowane kwintesencją włoskiego stylu życia na każdą chwilę i na każdy zakątek Twojego domu.

ETAT LIBRE D’ORANGE W TWOIM DOMU

Wypełnij przestrzeń perfumiarską namiętnością


Kolekcja świec zapachowych, które wypełnią Twoją przestrzeń wspaniałymi perfumami od Etat Libre d’Orange.

Teraz możesz doświadczyć ulubionych perfum także poza skórą.

Dla tych wszystkich, którzy lubią otaczać się niezwykłymi zapachami. Kiedy kochasz perfumy, namiętnie, szaleńczo, chcesz w nich żyć.

Starannie dobrany wosk roślinny uchwycił esencję oryginalnej formuły z doskonałą integralnością. Zapal knot i pozwól, by płomień uwolnił nuty Twoich perfum z doskonałą integralnością.

MAISON MARGIELA

Rozbudź swoje wspomnienia


Ożyw swoje wspomnienia i odmień atmosferę każdego pomieszczenia dzięki świecy zapachowej Maison Margiela z kolekcji REPLICA.

Wyprodukowane we Francji w wyrafinowanym procesie produkcyjnym z wykorzystaniem wysokiej jakości wosku, świece REPLICA palą się od 40 do 41 godzin.

Dzięki drogocennemu białemu szkłu ozdobionemu kultową etykietą z tkaniny REPLICA, świece pięknie rozświetlą Twój dom. Każda świeca ma specyficzny kolor wosku, oddający zapachowe wspomnienie, do którego Cię przeniesie.

RITUALS

Pełen relaks w domowym azylu


Zmień swój dom w prywatny azyl dzięki kolekcji Rituals Home Collection. Otocz się unikalnymi zapachami i stylowymi wzorami, stworzonymi specjalnie po to, by wzbogacić Twoją przestrzeń życiową.

Nasza oferta ekskluzywnych świec zapachowych, sprayów do wnętrz czy patyczków zapachowych, tworzy luksusową atmosferę i dobre samopoczucie, które witają Cię, gdy tylko otworzysz drzwi.

Odpręż się, zrelaksuj....jesteś w domu.

100BON

Weź głęboki oddech i połącz się z naturą.


Wróćmy do podstaw: Aromakologia to nauka o węchu, która działa na emocje poprzez oddychanie.

100BON to spotkanie naturalnej perfumerii i olejków eterycznych. 100BON to wykorzystanie zalet płynących z natury, aby dobrze się czuć każdego dnia. W 100BON nie czujesz zapachów, ale nimi oddychasz. Połącz się na nowo z samym sobą, połącz się na nowo z naturą.

BY ROSIE JANE

CLEAN
COOL
EVERYDAY


By Rosie Jane to zapachy inspirowane życiem. Ich formuły są wegańskie, odpowiedzialne i nie mają absolutnie nic do ukrycia. By Rosie Jane to marka, która zakazała ponad 4000 składników uznanych za toksyczne dla zdrowia.

Teraz oprócz perfum możesz poczuć te niezwykłe zapachy również w swoim domu. Poznaj nasze eko świece.

Odkryj więcej