Pielęgnacja seksualna

Poczuj dobre wibracje

Nowa gama seks zabawek, wibratorów i innych produktów dedykowanych zmysłowości i intymnemu dobrostanowi. Co można zyskać? Szczyptę śmiałości, dużo przyjemności i większą pewność siebie, a wszystko to przy wspaniałym samopoczuciu!

Poczuj dobre wibracje

Nowa gama seks zabawek, wibratorów i innych produktów dedykowanych zmysłowości i intymnemu dobrostanowi.

Co można zyskać? Szczyptę śmiałości, dużo przyjemności i większą pewność siebie, a wszystko to przy wspaniałym samopoczuciu!

Więcej

FAQ

Pomyśl o tym jako o nowej i delikatnej rewolucji seksualnej - zabawki erotyczne i inne produkty intymne powoli stają się powszechne, wzbogacając życie seksualne bez tabu. Sephora wspiera Cię w tej podróży, pomagając Ci odkrywać nowe marki i nowe produkty, które spełnią wszystkie Twoje pragnienia.

Przyjemność seksualna to wyjątkowy stan dobrego samopoczucia, który jest osiągany przez Twoje ciało. Można ją stymulować – przez siebie lub kogoś innego – poprzez pobudzenie niektórych części ciała pieszczotami, pocałunkami itp., ale także za pomocą zabawek erotycznych i innych produktów intymnych.

Korzystanie z zabawki erotycznej, a zwłaszcza wibratora, ma niezliczone korzyści. Przede wszystkim pozwala lepiej poznać własne ciało i czerpać z niego przyjemność. Pomaga również osiągnąć satysfakcję seksualną, zmniejsza stres i napięcie, a nawet może urozmaicić Twój związek. Tyle powodów, aby wypróbować wibrator!

Podczas stosunku seksualnego czasami naturalne nawilżenie Twojego ciała nie wystarcza. Może to powodować dyskomfort, a czasem nawet ból. Lubrykant rozwiązuje ten problem, dodając warstwę nawilżenia, prowadząc do większej przyjemności i lepszego seksu. Może być również stosowany do codziennej pielęgnacji wellness, zwłaszcza do zwalczania nieprzyjemnej suchości okolic intymnych. I wreszcie, jest idealnym towarzyszem twojego wibratora, ułatwiając jego użytkowanie i zwiększając przyjemność.

Olejki do masażu zmiękczają i odżywiają skórę, jednocześnie promując jej elastyczność. W zależności od źródła olejek może być równie bogaty w minerały, witaminy i inne dobroczynne składniki odżywcze. Nawilżający, lekko perfumowany lub w pełni nawilżony afrodyzjak: od Ciebie zależy, czy znajdziesz idealne dopasowanie!

Produkty przebadane dermatologicznie gwarantują, że na Twojej skórze nie wystąpią niepożądane efekty. Wszystkie produkty oferowane przez Sephora zostały starannie dobrane i gwarantują, że są nieszkodliwe dla skóry, a jednocześnie zapewniają maksymalną przyjemność.

Substancja zaburzająca gospodarkę hormonalną to substancja chemiczna pochodzenia naturalnego lub syntetyczna. Kiedy wchodzi w kontakt z Twoim ciałem, może zakłócać prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego lub komórek i narządów zaangażowanych w produkcję hormonów. Produkty syntezy, takie jak bisfenol A (BPA) i ftalany, lub produkty chemiczne, takie jak pestycydy, są silnymi substancjami zaburzającymi gospodarkę hormonalną. Produkty intymne oferowane przez Sephora nie zawierają substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.