Kalendarze adwentowe
2023

Grudniowe odliczanie do świąt coraz bliżej. Czas wyczekiwania umilają niespodzianki ukryte za drzwiczkami kalendarza adwentowego. Twoje ulubione marki przygotowały w tym roku fantastyczne kalendarze adwentowe. Dasz radę oprzeć się pokusie? Sprawdź kalendarze adwentowe z kosmetykami SEPHORA.

Grudniowe odliczanie do świąt coraz bliżej. Czas wyczekiwania umilają niespodzianki ukryte za drzwiczkami kalendarza adwentowego.

Twoje ulubione marki przygotowały w tym roku fantastyczne kalendarze adwentowe. Dasz radę oprzeć się pokusie? Sprawdź kalendarze adwentowe z kosmetykami SEPHORA.

Zobacz więcej

Poznaj naszą ofertę kalendarzy adwentowych

Zobacz więcej
 • SEPHORA COLLECTION
  The Future is Yours   


  Zaczęło się odliczanie: już mamy kalendarz adwentowy z kosmetykami 2023 z 24 niespodziankami do odkrywania dzień po dniu. Kosmetyki do makijażu, do pielęgnacji, do kąpieli oraz dodatki... Poznaj wybrane must-have'y SEPHORA COLLECTION na święta!

  Tegoroczny dodatek? Zeskanuj kod QR i poznaj 24 ekskluzywne nagrania na TikToku: tutoriale, hacki makijażowe oraz crash-testy i poznaj nowe produkty, bez których nie będziecie mogli się obyć!

  SEPHORA COLLECTION
  The Future is Yours PREMIUM   


  Zobacz więcej z kalendarzem adwentowym premium!
  Ćwicz cierpliwość aż do Wigilii z 24 prezentami, aby odkryć najlepsze produkty SEPHORA COLLECTION. Codziennie odkrywaj must-have'y makijażu, pielęgnacji i wellness w dużych formatach: 18 produktów w typowym formacie + 2 formaty podróżne + 4 akcesoria, które sprawią Ci przyjemność i dzięki którym będziesz się wyróżniać przez cały grudzień.
 • SEPHORA COLLECTION
  The Future is Yours (poświąteczny)   


  Kalendarz poświąteczny 2023: uroda non stop z SEPHORA COLLECTION.
  Święta, święta i po świętach? Przedłuż przyjemność świąt aż do Nowego Roku z niezastąpionym kalendarzem poświątecznym SEPHORA COLLECTION! Między 25 a 31 grudnia otwórz 7 okienek, w których kryją się 1-2 niespodzianki dziennie, aby odkryć (ponownie) niezastąpione produkty do makijażu, kosmetyki i akcesoria do osiągnięcia wyszukanych stylizacji glamour.

  Więcej kalendarzy adwentowych z kosmetykami

  Zobacz więcej

  FAQ

  Kalendarz adwentowy daje możliwość przetestowania różnych produktów. Gwarantuje również ogromną radość w grudniu podczas codziennego odkrywania kolejnych okienek i umila czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. To także świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników kosmetyków.

  Chciałoby się powiedzieć… „od razu po kupieniu bądź otrzymaniu takiego kalendarza adwentowego”! Rozum jednak podpowiada, by ćwiczyć cierpliwość i otwieranie magicznego pudełka z niespodziankami zacząć dokładnie 1 grudnia. A potem codziennie zaglądać do niego aż do Wigilii… Czy na pewno to możliwe?

  Najczęściej kalendarze adwentowe mają 24 okienka. Zdarzają się jednak wersje z mniejszą liczbą szufladek, na przykład 12, albo… z większą, na przykład z 26, jak jest w przypadku kalendarza adwentowego Sephora Favorites.

  Oczywiście! O ile wręczymy go z dużym wyprzedzeniem przed świętami, obdarowana osoba będzie mogła uprzyjemniać sobie wyczekiwanie na Boże Narodzenie kolejno otwieranymi okienkami. To dobry pomysł na prezent także ze względu na większą realną wartość znajdujących się w nim produktów w porównaniu do osobno kupowanych kosmetyków. Pod choinkę można także wręczyć… kalendarz poświąteczny Sephora 2023.

  Jako prawdziwi miłośnicy perfum nie mogliśmy pozwolić na to, by w Sephora zabrakło kalendarzy adwentowych z perfumami! Najpiękniejsze zapachy znajdziesz między innymi w Sephora Favorites.

  Prawdziwa magia zaczyna się już teraz, czyli nadszedł czas poszukiwań wymarzonego kalendarza adwentowego! Jaki w tym roku kupić?

  Jeśli chcesz mieć pewność najlepszych produktów, które są hitami i prawdziwymi perełkami w świecie beauty, postaw na propozycje znanych ci marek. Możesz wybrać pełen kalendarz danej marki premium – będzie zawierał wyłącznie kultowe kosmetyki brandu. Możesz także pomyśleć o zestawie specjalnie stworzonym przez Sephora – kalendarzu adwentowym Sephora Favorites.

  Czekanie na święta Bożego Narodzenia może być emocjonujące, a ten czas na pewno uprzyjemni kalendarz adwentowy. To produkt kryjący w sobie masę niespodzianek. Przeważnie jest ich 24, czyli tyle, ile grudniowych dni liczonych do Wigilii. Są zamknięte w szufladkach, pudełeczkach lub za drzwiczkami, a każdorazowe ich odsłanianie wiąże się z nieograniczoną radością i rozbudzeniem wewnętrznego dziecka.