Kalendarze Adwentowe 2022

Kalendarze adwentowe to doskonały sposób na odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. W Sephora kochamy je tak bardzo, że stworzyliśmy dla Was wyjątkowe propozycje!


Nasze kalendarze wypełnione są bestsellerami, nowościami, pielęgnacją, makijażem, perfumami, akcesoriami... Jeden prezent - 24 niespodzianki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Tylko w Sephora

Sephora Favorites
Kalendarz

W tym kalendarzu jest wszystko, czego potrzebujesz! Bestsellery, nowe marki, produkty mini, pełnowymiarowe i tyle innych prezentów kosmetycznych... Wypełniliśmy go dla Was niespodziankami!

Za co go kochamy:

 • Malutkie prezenty za malutkimi drzwiami, każdego dnia - czego tu nie kochać?
 • Wszystkie niezbędne rzeczy, które chciałabyś wypróbować... w jednym prezencie!
 • Kompletny pakiet najbardziej kultowych produktów dla miłośników piękna

Sephora Collection
Kalendarz

Kalendarz adwentowy Sephora Collection zawiera nasze najgorętsze produkty i najnowsze inspiracje. Idealny, abyś każdego dnia mogła się cieszyć pięknymi niespodziankami i wyczekiwać Świąt Bożego Narodzenia!

Za co go kochamy:

 • Dla Ciebie do wypróbowania lub na prezent: 24 bestsellery w wersji mini
 • Każdego dnia coś nowego do odkrycia
 • Pełny zestaw w fantastycznej cenie w jednym kalendarzu

Sephora Collection
Kalendarz Premium

W tym roku SEPHORA COLLECTION oferuje limitowaną edycję kalendarza adwentowego wypełnionego 24 pełnowymiarowymi kosmetykami do makijażu, pielęgnacji skóry, włosów i akcesoriami, ukrytymi w ładnym pudełku wielokrotnego użytku. Te prezenty z pewnością sprawią Ci radość i zapewnią promienny wygląd przez cały miesiąc.

Za co go kochamy:

 • Aż 24 bestsellerowych produktów SEPHORA COLLECTION.
 • Prezenty zapakowane w tekturowe, ozdobne opakowania.
 • Produkty najwyższej klasy, które możesz zabrać wszędzie ze sobą.

Sephora Collection
After Calendar

WYjątkowy akcent na koniec roku? Sephora Collection wydaje zupełnie nowy kalendarz poświąteczny, który przedłuży Twoją świąteczną radość do nowego roku..

ZA CO GO KOCHAMY:

 • To idealny prezent, który sprawi, że magia sezonu będzie trwała jeszcze trochę dłużej.
 • Nie jeden, ale dwa prezenty, każdego dnia specjalnie dla Ciebie..
 • Produkty kosmetyczne, które zostały świadomie wykonane.

Sephora Favorites
Kalendarz Poświąteczny

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla siebie, czy dla kogoś, nasz kalendarz kosmetyczny "After" sprawi, że magia świąt pozostanie na dłużej. Dzięki naszemu kalendarzowi zakupy prezentów będą proste. Od najlepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry po ulubione kosmetyki do makijażu - każdy miłośnik piękna znajdzie coś dla siebie.

ZA CO GO KOCHAMY:

 • Wypełnione szeroką gamą bestsellerowych produktów.
 • Makijaż i pielęgnacja skóry dostosowane do wszystkich typów urody.
 • Wiele miniaturek najchętniej kupowanych kosmetyków i trzy pełnowymiarowe prezenty.

Advent calendar game

Rozpocznijmy odliczanie do świąt! Zagraj, aby wygrać codzienną niespodziankę od ulubionych marek.

FAQ

Adwent obejmuje cztery niedziele i cztery tygodnie przed Bożym Narodzeniem. Chrześcijanie wykorzystują ten okres, aby przygotować się i pamiętać o nadchodzącym Bożym Narodzeniu. Tradycyjne kalendarze adwentowe zawierają 24 drzwiczki, ale czasami można spotkać formaty 12-dniowe.

Kalendarz adwentowy to jedna z dawnych tradycji, mająca przypominać o zbliżających się świętach. W XIX wieku podczas adwentu rodziny robiły kredą kreski na każdy dzień przed wigilią Bożego Narodzenia.
W okienkach kalendarza adwentowego dzieci mogły odkryć czekoladki lub małe zabawki umilające im świąteczne oczekiwanie. Sephora z radością zainspirowała się tą tradycją, przygotowując każdego roku unikalną linię kosmetycznych kalendarzy adwentowych. Umil sobie czas dzięki kosmetycznym niespodziankom od swoich ulubionych marek!

Kalendarz adwentowy to wspaniały pomysł na prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W otwieranych okienkach możesz ukryć małe upominki i słodkości. W Sephora znajdziesz kalendarze wypełnione Twoimi ulubionymi produktami w wersji mini, a czasem pełnowymiarowe. Mini perfumy lub kosmetyki do pielęgnacji i makijażu? Wybierz kalendarz, który sprawi Ci radość!

Kalendarze Adwentowe

To może Ci się spodobać