Mother'-'s day

Sephora prezentuje wyjątkowe prezenty na Dzień Matki!

Matka. Bohaterka. Kobieta. 26 maja podziękuj swojej mamie za to, ile dla Ciebie zrobiła.

Dzień Matki 2020 powinien być wyjątkowy – to czas, w którym możesz rozpieścić swoją mamę, sprawić jej przyjemność, powiedzieć i pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczy. Jak możesz to zrobić? Wystarczy wyręczyć ją w codziennych obowiązkach, oderwać od rutyny, sprezentować własnoręcznie upieczone ciasto i podarować wybrane specjalnie dla niej kosmetyki. To tylko przykład, który sprawi, że Twoja Mama będzie po prostu szczęśliwa.

Zadbać, rozpieścić, uszczęśliwić…
… to recepta na udany Dzień Matki. Pamiętaj, aby to szczęście nie ograniczało się do jednego dnia w roku! Wybierz dla mamy zestaw prezentowy Sephora, który będzie towarzyszył jej podczas codziennej pielęgnacji przez długi czas.


Wyjątkowe
prezenty dla
ukochanej
mamy.

Wyjątkowe

prezenty

Wyjątkowe produkty dla wyjątkowej mamy Każda matka jest wyjątkowa. Silna i piękna. Zadbaj o to, aby wybrany przez Ciebie prezent podkreślił jej wspaniałe cechy. Do serdecznych życzeń dołącz spersonalizowany zestaw produktów, który sprawi, że poczuje się ona jeszcze piękniejsza.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz perfumy dla mamy, wieczór w domowym SPA z relaksującymi kosmetykami, czy profesjonalny set do pielęgnacji cery, najlepsze prezenty na Dzień Matki bez wątpienia odkryjesz w perfumeriach Sephora!

Prezentowy

Quiz

Nie masz pomysłów? Potrzebujesz inspiracji? Wiemy jak Ci pomóc! Odpowiedz na 3 pytania, a razem z nami odkryjesz idealny prezent dla swojej mamy. Sprawdź i przekonaj się sam.

ODKRYJ