Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beauty blender Tropical Bubblegum - Gąbka do makijażu - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

Beauty blender Tropical Bubblegum
Gąbka do makijażu

Odkryj najnowszą gąbkę do makijażu od Beauty blender w soczystym różowym kolorze Tropical Bubblegum! Produkt Beauty Blender niezbędny do wykonania idealnego makijażu. Spróbujesz i już się z nią nie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Beauty blender Tropical Bubblegum
72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Odkryj najnowszą gąbkę do makijażu od Beauty blender w soczystym różowym kolorze Tropical Bubblegum!

Produkt Beauty Blender niezbędny do wykonania idealnego makijażu. Spróbujesz i już się z nią nie rozstaniesz.

Jak używać ?
Beauty blender®, stosowana przez wszystkich makijażystów, nasącza się i rozprowadza na skórze podkład, rozświetlacz lub korektor dając ultra naturalny efekt. Delikatny i komfortowy materiał sprawia, że gąbka dokładnie rozprowadza produkt na twarzy.
Wąska końcówka umożliwia wykonanie makijażu specyficznych stref twarzy, takich jak kontur oka,usta czy skrzydełka nosa .
Jest idealna do konturowania i rzeźbienia twarzy.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów