Dreamcloud — Gąbka do makijażu

5.0 1 opinie
Dreamcloud — Gąbka do makijażu
Wyjątkowe produkt w branży beauty. Gąbeczka w formie latającego spodka nie zawiera lateksu. Zobacz więcej

69,00 zł (1)
NOWOŚĆ
Produkt wykluczony z promocji

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
653759

Promocja obowiązuje od 15.06.2024 r. do 20.06.2024 r. w aplikacji Sephora. Uprawnia do otrzymania rabatu -23% na produkty do makijażu i pielęgnacji przy ich zakupie za min. 219 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BEAUTYAPP. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

Promocja obowiązuje do 23.06.2024r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) w aplikacji Sephora i na stronie sephora.pl. Przy zakupach za min. 549 zł uprawnia do otrzymania Summer Box w prezencie. Oferta obowiązuje z kodem: SUMMERBOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

 • Opis  Wyjątkowe produkt w branży beauty. Gąbeczka w formie latającego spodka nie zawiera lateksu. Rozprowadza, kamufluje, rzeźbi, utrwala i sięga w trudne zakamarki. Bez trudu rozprowadza korektor pod oczami, wokół nosa i w innych miejscach, do których trudno sięgnąć. Zapewnia precyzyjną aplikację bez pozostawiania smug czy śladów. Przyjemna pianka nie jest ani za twarda, ani za miękka. Zawiera wyciąg z rośliny ashwagandha chroniącej przed czynnikami wywołującymi stres środowiskowy. Umożliwia perfekcyjne nakładanie korektora r.e.m. beauty Sweetener oraz innych produktów w płynie i pudrze. Latający spodek właśnie wylądował.

  Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

  Zobacz więcej

 • Zalecenia stosowania

 • Rezultaty testów

 • Opis
 • Zalecenia stosowania
 • Rezultaty testówWyjątkowe produkt w branży beauty. Gąbeczka w formie latającego spodka nie zawiera lateksu. Rozprowadza, kamufluje, rzeźbi, utrwala i sięga w trudne zakamarki. Bez trudu rozprowadza korektor pod oczami, wokół nosa i w innych miejscach, do których trudno sięgnąć. Zapewnia precyzyjną aplikację bez pozostawiania smug czy śladów. Przyjemna pianka nie jest ani za twarda, ani za miękka. Zawiera wyciąg z rośliny ashwagandha chroniącej przed czynnikami wywołującymi stres środowiskowy. Umożliwia perfekcyjne nakładanie korektora r.e.m. beauty Sweetener oraz innych produktów w płynie i pudrze. Latający spodek właśnie wylądował.

Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

01 Można jej używać na mokro lub na sucho z produktami w kremie, płynie lub pudrze. Pierwotnie jest jednak zaprojektowana specjalnie z myślą o korektorze r.e.m. beauty Sweetener. Aby uzyskać optymalny efekt, zamocz gąbkę w wodzie i przed użyciem wyciśnij jej nadmiar. Jeśli wody nadal jest za dużo, wyciśnij ją ręcznikiem.
02 Użyj czubka gąbki do precyzyjnego nakładania produktu przeciw cieniom pod oczami w miejscach trudno dostępnych, takich jak wewnętrzne kąciki oczu, ust czy nosa. Możesz jej także użyć z korektorem do precyzyjnego i idealnego dopracowania kreski eyelinera.
03 Użyj okrągłej strony gąbki do nałożenia na całej twarzy.
04 Wilgotną gąbeczką nałóż błyszczącą warstwę Interstellar, aby uzyskać niesamowity blask.
05 Czyść gąbeczkę regularnie, najlepiej po każdym użyciu. Nigdy nie zamykaj jej w szczelnym opakowaniu. Przechowuj w miejscu z dostępem powietrza. Wymieniaj co 3-6 miesięcy.

Podczas niezależnego badania przeprowadzonego w grupie 32 osób:
100% stwierdziło, że produkt pozwolił bez trudu nanieść korektor pod oczami, wokół nosa i w innych miejscach, do których trudno sięgnąć.
97% stwierdziło, że produkt ułatwia zakamuflowanie niedoskonałości dla uzyskania idealnego wykończenia.
97% stwierdziło, że produkt umożliwia rozprowadzenie korektora, zapobiega marszczeniu i nie wchłania za dużo produktu.
97% stwierdziło, że produkt daje naturalne efekty i ułatwia bezbłędne rozprowadzenie produktu.
94% stwierdziło, że produkt nakłada się bez błędów.

Opinie

5.0/5
1 opinie
Rating star Rating star Rating star Rating star Rating star
 • 5 Rating star
 • 4 Rating star
 • 3 Rating star
 • 2 Rating star
 • 1 Rating star
5.0/5
1 opinie
Rating star Rating star Rating star Rating star Rating star
 • 5 Rating star
 • 4 Rating star
 • 3 Rating star
 • 2 Rating star
 • 1 Rating star

Burek2000

Płeć: Kobieta

Twój wiek: 18 do 24

20/09/2023

5/5
Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

Niesamowita!

Gąbka REM jest niesamowita! Jej kształt i tekstura sprawiają, że aplikacja podkładu jest gładka i jednolita. Bardzo miękka, nie drażni skóry i świetnie rozprowadza kosmetyki. Jest też łatwa do czyszczenia. To absolutny must-have w mojej rutynie makijażowej.

Polecam ten produkt: Tak

Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Zgłoś jako nieodpowiednią treść

Zgłoszono

Zgłoś jako nieodpowiednią treść Zgłoszono

Wysokowydajna, innowacyjna i dostępna marka stworzona przez Arianę Grande, z jej kreatywną wizją.