Power Pocket Puff™ - Dwustronny trójkątny puszek do pudru

0 opinie
Power Pocket Puff™ - Dwustronny trójkątny puszek do pudru
Power Pocket Puff od Beautyblender to puszek 3w1 do aplikacji pudru: baking, konturowanie i poprawki Zobacz więcej

95,00 zł (1)
76,00 zł / 100ml
WYŁĄCZNOŚĆ

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
440970

Promocja obowiązuje od 15.06.2024 r. do 20.06.2024 r. w aplikacji Sephora. Uprawnia do otrzymania rabatu -23% na produkty do makijażu i pielęgnacji przy ich zakupie za min. 219 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BEAUTYAPP. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

Promocja obowiązuje do 23.06.2024r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) w aplikacji Sephora i na stronie sephora.pl. Przy zakupach za min. 549 zł uprawnia do otrzymania Summer Box w prezencie. Oferta obowiązuje z kodem: SUMMERBOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

 • Opis

  Power Pocket Puff od Beautyblender to puszek 3w1 do aplikacji pudru: baking, konturowanie i poprawki makijażu.

  Zobacz więcej

 • Zalecenia stosowania

 • SKŁAD

 • WIĘCEJ INFORMACJI

 • PRZECIWSKAZANIA UŻYCIA

 • Opis
 • Zalecenia stosowania
 • SKŁAD
 • WIĘCEJ INFORMACJI
 • PRZECIWSKAZANIA UŻYCIA

Power Pocket Puff od Beautyblender to puszek 3w1 do aplikacji pudru: baking, konturowanie i poprawki makijażu.

Trójkątny puszek nowej generacji umożliwia blendowanie i utrwalanie makijażu w sposób łatwy i precyzyjny niczym ekspert. Miękka strona różowa zostawia idealną ilość produktu, a strona beżowa delikatnie rozprowadza i poprawia. Do wielokrotnego użytku. Można prać w pralce. Do konturów twarzy użyj szerokiej strony: wsuń palce do kieszonki, aby osiągnąć większą precyzję. 

Poliester

Do konturów twarzy użyj szerokiej strony: wsuń palce do kieszonki, aby osiągnąć większą precyzję. Wsuwaj rękę w puszek, aby nie rozmazywać makijażu.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Opinie

Regulamin dodawania opinii

Pierwsza na świecie eliptyczna gąbka kosmetyczna wielokrotnego użytku do nakładania makijażu HD - beautyblender® - sprawi, że uzyskasz profesjonalny efekt i nieskazitelny wygląd cery. Podczas nakładania produktów do makijażu za pomocą palców lub gąbek o ostrych krawędziach mogą powstawać smugi i odznaczające się linie, marnuje się także sam produkt.Wyjątkowy kształt i materiał, z którego wykonany jest beautyblender® zapewnia jednolity efekt bez smug, przy minimalnej stracie produktu.