Promocja obowiązuje od 01.07.2022r. od godziny 20:00 do 03.07.2022r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów prezentu na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -15% na produkty z kategorii makijaż oraz zapachy przy zakupach za min. 259zł. Dodatkowo, przy zakupach za min. 339zł (kwota po rabacie) prezent. Oferta obowiązuje z kodem: SUN. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect, natomiast bez prezentu.
Jakiego produktu szukasz?

Pokochaj swoje włosy.

Odbudowa, oczyszczenie, odżywienie i objętość:
wszystko, czego potrzebuje wyrazista fryzura. Włosy są Twoją wizytówką. Wypróbuj produktów dopasowanych do Ciebie, aby zawsze wyglądać stylowo i elegancko. Odpowiednio dobrana rutyna pielęgnacyjna zapewni Twoim włosom ochronę i unikalny wygląd.

Na zakupy!

Repair, detoxify, nourish, and volumize:
our must-haves for expressive hair. Hair says who you are. No matter the type, you need the best products to ensure it's always glamorous and stylish. To care for your hair, from root to tip, and share your unique personality with the world, the key is a tailored haircare routine.


Follow our guide to perfect hair and show it off to the world.


Add to basket
Read more

Haircare
quizz

Sephora
Favorites

Sephora
Collection