Jakiego produktu szukasz?

Dobra pielęgnacja włosów & skóry głowy

Odkryj wszystkie produkty do włosów

Odkryj wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Sephora Collection.

Szampon wzmacniający jest wegański, a jego formuła zawiera biotynę, która wzmacnia włosy od nasady aż po same końce.

Oczyszczający peeling do skóry głowy zawiera ocet jabłkowy znany z tego, że dodaje włosom blasku.

Doskonały produkt
Gipsyland

Sól, która ma za zadanie peelingować, jest dość duża. Dzięki temu, że zastosowano rozpuszczającą się sól, nie ma problemów z usunięciem z włosów ziarenek peelingujących. Świetnie się pieni, a włosy po nim są mieciutkie.

Nawilżająca proteinowa maska do włosów zawiera proteiny pochodzenia roślinnego, które regenerują strukturę włosa, zapobiegając uszkodzeniom.

Wzbogacona biotyną i fitoproteinami, odżywka wzmacniająca odbudowuje włosy bez obciążania, aby były silniejsze niż kiedykolwiek.

Doskonałe nawilżenie
Ascarsis

Włosy są lśniące, łatwo się rozczesują, są odżywione i pięknie delikatnie pachną.

Wzmacniające serum do włosów, wzbogacone o połączenie biotyny i fitoprotein, nadaje włosom gęstość i grubość.

Ochronny olejek do włosów wzbogacony olejkiem Moringa i witaminą F, naprawia uszkodzone włosy na całej ich długości i chroni końcówki przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Polecam
agnness_s

Po wcieraniu w skórę głowy przez około miesiąc wyrosły mi " baby hair". Plus za to, że nie obciąża włosów u nasady i nie wydają się " tłuste" jak po innych wcierkach.

FAQ.

Wszystkie nasze produkty do włosów są produkowane w Europie, głównie we Francji. Wydajność jest dla nas bardzo ważna, ale zawsze zwracamy też uwagę na sposoby produkcji. Wybieramy naszych dostawców, oceniając ich pod kątem kwestii środowiskowych i społecznych.

Linia produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy Good For została opracowana we współpracy z kilkoma dostawcami opakowań wybranymi ze względu na ich zdolność do oferowania nam opakowań opracowanych z zachowaniem odpowiedzialnego podejścia. Nasze słoiki są wykonane w 68% z plastiku pochodzącego z recyklingu, a nasze szklane butelki są wykonane w 30% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Ponadto nasze lekkie kartonowe pudełka pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i są drukowane farbami pochodzenia roślinnego.

Zgodnie z przepisami europejskimi nie testujemy żadnych produktów ani składników na zwierzętach. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie, testowanie i zatwierdzanie alternatyw dla testów na zwierzętach. Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy, wysokiej jakości produktów kosmetycznych dla wszystkich konsumentów. Produkty Sephora Collection są dostępne we wszystkich sklepach Sephora w 37 krajach świata, w tym w Chinach. Przepisy dotyczące bezpieczeństwa produktów w Chinach różnią się od przepisów innych krajów. W przypadku produktów importowanych chińskie władze mają prawo samodzielnie zdecydować, czy testować produkty kosmetyczne na zwierzętach, niezależnie od woli marki. Proces ten dotyczy wybranej grupy kosmetyków lub składników.

Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane przez niezależne laboratoria pod nadzorem profesjonalnych fryzjerów, aby zapewnić ich skuteczność w przypadku wszystkich rodzajów włosów. Jednakże, w zależności od rodzaju włosów, niektóre produkty mogą być bardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb.