APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Moisture Repair Shampoo - Szampon

129,00  zł

51,60 zł / 100ml

250 ml51,60 zł / 100ml

MOROCCANOIL

Moisture Repair Shampoo - Szampon

129,00 zł

250 ml51,60 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Szampon nawilżająco-regenerujący od MOROCCANOIL, został opracowany specjalnie do włosów słabych i zniszczonych. Przywraca im elastyczność, nawilżenie i miękkość.

    Formuła szamponu zawiera bogaty w antyoksydanty olej arganowy oraz regenerującą keratynę. Pomaga zregenerować włosy, które są osłabione i zniszczone przez koloryzację, zabiegi chemiczne i stylizację.

Opinie

4.4/5

(5501 Opinie)

Wszystko (5501)

(3420)

(1419)

(447)

(125)

(90)

  • 20 wrz 2026

    mrsmmcknight

    Potwierdzony zakup

    Not worth it

    Honestly, not worth it. Does not smell great, does not soften hair or add moisture

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 18 wrz 2026

    taurrr

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Left my hair feeling greasy and full of residue. Would not recommend

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 5501

ODKRYJ MARKĘ
MOROCCANOIL

Moroccanoil to historia sukcesu, innowacyjność oraz nieustająca pogoń za bardzo efektywnymi produktami na bazie oleju. Wszystko zaczęło się od kultowego Moroccanoil Treatment, a rozwinęło się w pełną linię produktów pielęgnacji do włosów i ciała.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com