APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Hydrating Conditioner - Odżywka

135,00 zł

54,00 zł / 100ml

250 ml54,00 zł / 100ml

MOROCCANOIL

Hydrating Conditioner - Odżywka

135,00 zł

250 ml54,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odżywka nawilżająca od MOROCCANOIL do codziennego stosowania zawiera bogaty w antyoksydanty olej arganowy oraz nawilżające czerwone algi, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych, aby regenerować i ułatwiać rozczesywanie suchych włosów.

    Odżywcza formuła została opracowana specjalnie do włosów farbowanych. Ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom blasku oraz miękkość. Włosy stają się zdrowsze i piękniejsze.

Opinie

4.5/5

(2069 Opinie)

Wszystko (2069)

(1437)

(425)

(106)

(45)

(56)

  • 11 wrz 2026

    kazw

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Jedna z lepszych odżywek

    Odżywka wspaniała, ale potrafi obciążyć. Idealna do włosów mega suchych.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 wrz 2026

    Susi29

    Potwierdzony zakup

    It is good, but the scent is too strong for me. I think there are better options

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 2069

ODKRYJ MARKĘ
MOROCCANOIL

Moroccanoil to historia sukcesu, innowacyjność oraz nieustająca pogoń za bardzo efektywnymi produktami na bazie oleju. Wszystko zaczęło się od kultowego Moroccanoil Treatment, a rozwinęło się w pełną linię produktów pielęgnacji do włosów i ciała.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com