APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Après-Shampooing Soin Couleur - Odżywka do włosów farbowanych

135,00 zł

54,00 zł / 100ml

250 ml54,00 zł / 100ml

MOROCCANOIL

Après-Shampooing Soin Couleur - Odżywka do włosów farbowanych

135,00 zł

250 ml54,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odżywka, która chroni kolor i pomaga zachować połysk.

Opinie

4.7/5

(321 Opinie)

Wszystko (321)

(268)

(35)

(7)

(5)

(6)

  • 17 wrz 2026

    Sarah H.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    It really does make my colour last longer!

    With a cool wash it really does make my colour last longer! Smells good too.

    Pierwotnie opublikowane na MOROCCANOIL


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 25 cze 2026

    pati

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Świetny produkt

    To już moje drugie opakowanie! Jest świetna! Pięknie chroni kolor na włosach farbowanych.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 321

ODKRYJ MARKĘ
MOROCCANOIL

Moroccanoil to historia sukcesu, innowacyjność oraz nieustająca pogoń za bardzo efektywnymi produktami na bazie oleju. Wszystko zaczęło się od kultowego Moroccanoil Treatment, a rozwinęło się w pełną linię produktów pielęgnacji do włosów i ciała.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com