Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Podkład Original SPF 15 - BAREMINERALS
 

BAREMINERALS

Podkład Original SPF 15

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Podkład Original SPF 15 zapewnia nieskazitelne krycie z wyjątkowym efektem naturalnej skóry. Ten niezwykle lekki podkład daje możliwość dopasowania poziomu krycia, od delikatnego do pełnego, tworząc ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Golden Tan (8 g)
  • oferta specjalna
  • wyłączność
65,90zł 146,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
dlaczego
to kochamy?
Podkład w pudrze mineralnym, idealny do skóry mieszanej i tłustej.
Podkład Original SPF 15 zapewnia nieskazitelne krycie z wyjątkowym efektem naturalnej skóry. Ten niezwykle lekki podkład daje możliwość dopasowania poziomu krycia, od delikatnego do pełnego, tworząc nieskazitelny look bez uczucia obciążenia.


1.WYSYP niewielką ilość produktu na wieczko, nałóż produkt na pędzel kolistymi ruchami używając pędzla do podkładu bareMinerals, aż do momentu kiedy produkt nie wbije się we włosie pędzla.
2. POTRZĄŚNIJ, aby strzepnąć nadmiar pudru z główki pędzla.
3. APLIKUJ kolistymi ruchami zaczynając od konturu twarzy przy kościach policzkowych. Następnie aplikuj na policzki, czoło i nos. Kontynuuj, aż do uzyskania żądanego poziomu krycia. Zaletą produktów bareMinerals jest aplikacja wymagająca minimalnej ilości produktu.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów