Idealna cera Zestaw Idealna cera Zestaw

Odkryj idealny zestaw do makijażu cery - kultowy beautyblender oraz podkład Bounce! Gąbeczki beautyblender chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest idealna do aplikacji płynnych produktów, takich jak podkład czy korektor, ale sprawdzi się też świetnie przy produktach w kremie. Podkład Bounce: Ultra lekki i wygładzający podkład o pełnym kryciu i jedwabiście matowym wykończeniu, utrzymującym się do 24 godzin. Jego rewolucyjna, lekka dla skóry formuła wtapia się w skórę, jednocześnie zapewniając maksymalny poziom krycia. Możesz go budować w zależności od potrzeb - bez martwienia się o efekt maski czy nienaturalny wygląd. Wyprodukowany w oparciu o pionierską formułę, nazwaną HyperWhip, ten podkład do prawdziwy pionier w swojej kategorii - nie musisz być profesjonalistą, aby osiągnąć perfekcyjny rezultat! Nigdy kredowy czy "ciastkowy" - skóra przez cały czas pozostaje jedwabiście matowa, a zarazem delikatnie rozświetlona. Dodatkowo został wzbogacony o kwas hialuronowy oraz ekstrakt z brzozy i antyoksydanty, dzięki czemu upiększa i pielęgnuje Twoją skórę w tym samym czasie. Przeczytaj więcej

BEAUTYBLENDER

247,00 zł

Bounce Liquid Whip Long Wear Foundation
Podkład do twarzy

40 odcieni

BEAUTYBLENDER

82,00 zł

BEAUTYBLENDER ORIGINAL
Gąbka do makijażu
gąbka do makijażu

247,00 zł

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

  • tab description Opis

    Odkryj idealny zestaw do makijażu cery - kultowy beautyblender oraz podkład Bounce! Gąbeczki beautyblender chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest idealna do aplikacji płynnych produktów, takich jak podkład czy korektor, ale sprawdzi się też świetnie przy produktach w kremie. Podkład Bounce: Ultra lekki i wygładzający podkład o pełnym kryciu i jedwabiście matowym wykończeniu, utrzymującym się do 24 godzin. Jego rewolucyjna, lekka dla skóry formuła wtapia się w skórę, jednocześnie zapewniając maksymalny poziom krycia. Możesz go budować w zależności od potrzeb - bez martwienia się o efekt maski czy nienaturalny wygląd. Wyprodukowany w oparciu o pionierską formułę, nazwaną HyperWhip, ten podkład do prawdziwy pionier w swojej kategorii - nie musisz być profesjonalistą, aby osiągnąć perfekcyjny rezultat! Nigdy kredowy czy "ciastkowy" - skóra przez cały czas pozostaje jedwabiście matowa, a zarazem delikatnie rozświetlona. Dodatkowo został wzbogacony o kwas hialuronowy oraz ekstrakt z brzozy i antyoksydanty, dzięki czemu upiększa i pielęgnuje Twoją skórę w tym samym czasie.

Pierwsza na świecie eliptyczna gąbka kosmetyczna wielokrotnego użytku do nakładania makijażu HD - beautyblender® - sprawi, że uzyskasz profesjonalny efekt i nieskazitelny wygląd cery. Podczas nakładania produktów do makijażu za pomocą palców lub gąbek o ostrych krawędziach mogą powstawać smugi i odznaczające się linie, marnuje się także sam produkt.Wyjątkowy kształt i materiał, z którego wykonany jest beautyblender® zapewnia jednolity efekt bez smug, przy minimalnej stracie produktu.
Idealna cera - Zestaw
247,00 zł