Idealna cera Zestaw BEAUTYBLENDER

Odkryj idealny zestaw do makijażu cery - kultowy beautyblender oraz podkład Bounce! Gąbeczki beautyblender chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest idealna do aplikacji płynnych produktów, takich jak podkład czy korektor, ale sprawdzi się też świetnie przy produktach w kremie. Podkład Bounce: Ultra lekki i wygładzający podkład o pełnym kryciu i jedwabiście matowym wykończeniu, utrzymującym się do 24 godzin. Jego rewolucyjna, lekka dla skóry formuła wtapia się w skórę, jednocześnie zapewniając maksymalny poziom krycia. Możesz go budować w zależności od potrzeb - bez martwienia się o efekt maski czy nienaturalny wygląd. Wyprodukowany w oparciu o pionierską formułę, nazwaną HyperWhip, ten podkład do prawdziwy pionier w swojej kategorii - nie musisz być profesjonalistą, aby osiągnąć perfekcyjny rezultat! Nigdy kredowy czy "ciastkowy" - skóra przez cały czas pozostaje jedwabiście matowa, a zarazem delikatnie rozświetlona. Dodatkowo został wzbogacony o kwas hialuronowy oraz ekstrakt z brzozy i antyoksydanty, dzięki czemu upiększa i pielęgnuje Twoją skórę w tym samym czasie. Przeczytaj więcej

BEAUTYBLENDER

BEAUTYBLENDER ORIGINAL
Gąbka do makijażu
gąbka do makijażu

78,00 zł
237,00 zł
  • tab description Opis

    Odkryj idealny zestaw do makijażu cery - kultowy beautyblender oraz podkład Bounce! Gąbeczki beautyblender chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest idealna do aplikacji płynnych produktów, takich jak podkład czy korektor, ale sprawdzi się też świetnie przy produktach w kremie. Podkład Bounce: Ultra lekki i wygładzający podkład o pełnym kryciu i jedwabiście matowym wykończeniu, utrzymującym się do 24 godzin. Jego rewolucyjna, lekka dla skóry formuła wtapia się w skórę, jednocześnie zapewniając maksymalny poziom krycia. Możesz go budować w zależności od potrzeb - bez martwienia się o efekt maski czy nienaturalny wygląd. Wyprodukowany w oparciu o pionierską formułę, nazwaną HyperWhip, ten podkład do prawdziwy pionier w swojej kategorii - nie musisz być profesjonalistą, aby osiągnąć perfekcyjny rezultat! Nigdy kredowy czy "ciastkowy" - skóra przez cały czas pozostaje jedwabiście matowa, a zarazem delikatnie rozświetlona. Dodatkowo został wzbogacony o kwas hialuronowy oraz ekstrakt z brzozy i antyoksydanty, dzięki czemu upiększa i pielęgnuje Twoją skórę w tym samym czasie.

Pierwsza na świecie eliptyczna gąbka kosmetyczna wielokrotnego użytku do nakładania makijażu HD - beautyblender® - sprawi, że uzyskasz profesjonalny efekt i nieskazitelny wygląd cery. Podczas nakładania produktów do makijażu za pomocą palców lub gąbek o ostrych krawędziach mogą powstawać smugi i odznaczające się linie, marnuje się także sam produkt.Wyjątkowy kształt i materiał, z którego wykonany jest beautyblender® zapewnia jednolity efekt bez smug, przy minimalnej stracie produktu.
Idealna cera - Zestaw
237,00 zł