Makijaż

Perfekcyjnie wykonany makijaż podkreśla Twoją urodę i dodaje pewności siebie. Zadbaj o znakomity wygląd w każdej sytuacji. Sięgnij po profesjonalne kosmetyki do make-upu w Sephora. Pięknie wymodelowany kontur twarzy, uwodzicielskie spojrzenie czy zmysłowe usta - teraz masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. W Sephora czekają na Ciebie zarówno nowości, jak i bestsellery, które od dawna podbijają serca kobiet na całym świecie.



2064 Produkty
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Color Twister

    Olejek w sztyfcie zmieniający kolor
    03 Bizarre berry (8,50 g)

    34,90 zł

    410,59 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    59,00 zł

    -40%

    153

    Dostępne w 3 odcieniach

  • KOSAS

    Revealer Concealer

    Korektor rozjaśniający cienie pod oczami
    0.5 N (5,3 ml)

    Od

    53,90 zł

    2.250,00 zł / 100ml

    10513

    Dostępne w 38 odcieniach

  • KOSAS

    Cloud Set Brightening

    Rozświetlający puder utrwalający
    Candy (9,5 g)

    169,00 zł

    1.778,95 zł / 100g

    894

    Dostępne w 3 odcieniach

  • KOSAS

    Revealer Extra Bright

    Korektor cery wzbogacony peptydami
    Alchemy (5,3 ml)

    Od

    53,90 zł

    2.547,17 zł / 100ml

    1329

    Dostępne w 5 odcieniach

  • KOSAS

    Cloud Set

    Koloryzujący puder utrwalający
    Airy (9,5 g)

    Od

    66,90 zł

    1.778,95 zł / 100g

    3671

    Dostępne w 10 odcieniach

  • KOSAS

    BB Burst

    Nawilżający i koloryzujący żel-krem
    12 Light Neutral (30 ml)

    Od

    119,90 zł

    399,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -35%

    1635

    Dostępne w 19 odcieniach

  • KOSAS

    Blush is Life

    Róż w kompaktowym pudrze
    Butterflies (4,5 g)

    145,00 zł

    3.222,22 zł / 100g

    1182

    Dostępne w 8 odcieniach

  • 169,00 zł

    2.816,67 zł / 100g

    295

    Dostępne w 5 odcieniach

  • KOSAS

    DreamBeam

    Wygładzająca baza pod makijaż SPF 30
    Original (40 ml)

    175,00 zł

    437,50 zł / 100ml

    3336

    Dostępne w 2 odcieniach

  • KOSAS

    Brow Pop

    Precyzyjna kredka do brwi
    Taupe (0,08 g)

    115,00 zł

    14.375,00 zł / 100g

    1732

    Dostępne w 10 odcieniach

  • KOSAS

    1 piece

    69,00 zł

    6.900,00 zł / 100g

    93
  • KOSAS

    Wet Lip Oil

    Gloss zwiększający objętość wzbogacony peptydami
    Jellyfish (4,6 ml)

    105,00 zł

    2.282,61 zł / 100ml

    1414

    Dostępne w 11 odcieniach

  • KOSAS

    Air Brow Tinted

    Barwny zagęszczający żel do brwi
    Taupe (3,7 g)

    115,00 zł

    3.108,11 zł / 100g

    1854

    Dostępne w 10 odcieniach

  • KOSAS

    Wet Stick

    Nawilżający błyszczyk do ust
    Skinny Dip (3 g)

    115,00 zł

    3.709,68 zł / 100g

    1283

    Dostępne w 12 odcieniach

  • KOSAS

    Soulgazer

    Precyzyjny i długotrwały eyeliner w żelu
    Hypnotize (0,35 g)

    115,00 zł

    32.857,14 zł / 100g

    1131

    Dostępne w 10 odcieniach

  • KOSAS

    Air Brow Clear

    Transparenty żel do brwi z efektem laminacji
    Clear (4 g)

    115,00 zł

    2.875,00 zł / 100g

    1498
  • KOSAS

    Brow Pop Nano

    Precyzyjna kredka do brwi
    Black (0,03 g)

    105,00 zł

    350.000,00 zł / 100g

    611

    Dostępne w 6 odcieniach

  • KOSAS

    Hotliner

    Konturówka do ust z kwasem hialuronowym
    100 (0,5 g)

    105,00 zł

    750,00 zł / 100g

    743

    Dostępne w 8 odcieniach

  • KOSAS

    Brush

    Stożkowy pędzel do pudru
    1 piece

    159,00 zł

    15.900,00 zł / 100g

    8
  • KOSAS

    LipFuel

    Balsam do ust z kwasem hialuronowym
    Baseline (5 g)

    79,00 zł

    1.580,00 zł / 100g

    501

    Dostępne w 4 odcieniach

  • KOSAS

    Brush

    Pędzel skośny do nakładania różu
    1 piece

    135,00 zł

    13.500,00 zł / 100g

    8
  • KOSAS

    Brush

    Pędzel do twarzy
    1 piece

    105,00 zł

    10.500,00 zł / 100g

    21
  • KOSAS

    Plump + Juicy Lip Booster

    Krem pielęgnacyjny do ust
    15 ml

    109,00 zł

    726,67 zł / 100ml

    392
  • KOSAS

    Weightless Lip Color

    Odżywcza satynowa pomadka do ust
    Fantasy Life (4 g)

    115,00 zł

    3.833,33 zł / 100g

    605

    Dostępne w 10 odcieniach

24 produkty z 2064