APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Moonrise Dew - Żel oczyszczający do twarzy

129,00  zł

258,00 zł / 100ml

50ml258,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

GLOWERY

Moonrise Dew - Żel oczyszczający do twarzy

129,00 zł

50ml258,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Moonrise Dew to delikatny żel oczyszczający, który oczyszcza skórę, usuwa zanieczyszczenia i rozbudza naturalny blask cery.
    Jego rozpływająca się konsystencja zamienia się w falę świeżości na skórze, wzbogacona o japońską mandarynkę, niacynamid i witaminę C, które wygładzają, nawilżają i wyrównują teksturę skóry.
    Efekt: czysta, miękka i promienna skóra — świeża jak po kąpieli.

    Rodzaje skóry:
    Normalna do mieszanej · Sucha · Mieszana · Wrażliwa · Ziemista

    Bierze na celownik:
    Nadmiar sebum · martwe komórki naskórka · zanieczyszczenia · zwiększoną wrażliwość

    Formuła:
    galaretka oczyszczająca

    Najważniejsze składniki:
    • Mandarynka z wtórnie przetworzonego recyklingu: naturalne enzymy i przeciwutleniacze, które delikatnie złuszczają i rozjaśniają skórę.
    • Niacynamid: wygładza skórę, zmniejsza widoczność porów i ujednolica cerę.
    • Witamina C: dodaje energii i rozświetla, nadając skórze świeży i promienny wygląd.

    Nasze zobowiązania:
    Wyprodukowano w Korei · Testowany dermatologicznie · Wegański · Nie zatyka porów · Nietestowany na zwierzętach

    Warto wiedzieć:
    Moonrise Dew sprawia, że oczyszczanie jest przyjemne i skuteczne. Jego sprężysta, żelowa konsystencja idealnie rozprowadza się na skórze, usuwa zanieczyszczenia i pozostawia cerę świeżą, nawilżoną i naturalnie promienną. Stosuj codziennie, aby uzyskać miękką i promienną skórę gotową na resztę pielęgnacji.

    Dlaczego go kochamy:
    • Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum dzięki ultra-sensorycznej żelowej konsystencji.
    • Zmienia oczyszczanie w czystą przyjemność (dosłownie).
    • Witamina C rozjaśnia cerę i dodaje jej blasku.
    • Niacynamid wygładza skórę i wyrównuje koloryt.
    • Rozmiar odpowiedni do podróży.

    **Wyniki zmierzone i potwierdzone za pomocą specjalistycznego sprzętu testowego

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.9/5

(17 Opinie)

Wszystko (17)

(16)

(1)

(0)

(0)

(0)

  • 19 wrz 2026

    hawo

    Opinia testera

    Używam tego produktu od trzech miesięcy


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 06 wrz 2026

    Nadi

    18 do 24

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Miesiąc

    super

    super to

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 17

ODKRYJ MARKĘ
GLOWERY

Glowery to pielęgnacja, która stawia barierę ochronną skóry na pierwszym miejscu, a naukę przed trendami.

Marka Glowery, która powstała we Francji i wykorzystuje koreańską innowację, opracowuje dermatologicznie testowane formuły zaprojektowane tak, aby podążać za naturalnym rytmem skóry. Jej technologia prokolagenowa nawilża, łagodzi i wzmacnia, nigdy nie obciążając – zapewnia zrównoważoną, promienną i naturalnie zdrową cerę. Proste czynności. Maksymalny blask. Dokładnie to, czego potrzebuje Twoja skóra.

ODKRYJ GLOWERY

Na przykład: name@example.com