Kosmetyki do włosów

Pielęgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic. Przetestuj wszystkie kosmetyki do włosów dostępne w Sephora: szampony, maski, serum, olejki, a nawet perfumy najlepszych i najbardziej znanych marek. Bez wątpienia znajdziesz niejeden produkt, który całkowicie odmieni wygląd twojej fryzury. A być może także twoje podejście do pielęgnacji? Zdecyduj się na całą gamę obowiązkowych kosmetyków, z którą już nigdy nie będziesz chcieć się rozstać.



636 Produktów
  • Nowość

    CHAMPO

    Pitta

    Regenerująca maska do włosów cienkich i zniszczonych
    150 ml

    235,00 zł

    156,67 zł / 100ml

    10
  • Nowość

    GOA ORGANICS

    Bare Wash

    Detoksykujący szampon
    300 ml

    140,00 zł

    46,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    669,00 zł

    1.338,00 zł / 100ml

    9
  • Nowość

    K18

    Future IQ™

    Serum do włosów przedłużające żywotność i przeciw wypadaniu
    90 ml

    539,00 zł

    598,89 zł / 100ml

    346
  • Nowość

    AVEDA

    One For All Leave-In Elixir

    Odżywka bez spłukiwania
    30 ml

    Od

    59,00 zł

    196,67 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Leite Café Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    132
  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Leite Néctar Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    193
  • Nowość

    OLAPLEX

    °7 Shine Serum

    Nabłyszczająca mgiełka-olejek-serum do włosów
    80 ml

    180,00 zł

    225,00 zł / 100ml

    504
  • Wyłączność

    EISENBERG

    Essential Biphase Essence

    Regenerujący olejek wodny
    100 ml

    375,00 zł

    375,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    16
  • COLOR WOW

    Money Mist

    Luksusowa odżywka w sprayu bez spłukiwania dla lśniących włosów
    50 ml

    85,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    739
  • COLOR WOW

    Money Laundering

    Odżywka nabłyszczająca
    200 ml

    189,00 zł

    75,60 zł / 100ml

    703
  • COLOR WOW

    Money Laundering

    Szampon Nawilżający
    250 ml

    189,00 zł

    75,60 zł / 100ml

    710
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Imposter

    Suchy szampon zwiększający objętość Invisi-Boost
    48 g

    115,00 zł

    239,58 zł / 100g

    241
  • GHD

    Once again

    Suchy szampon
    200ml

    110,00 zł

    82,09 zł / 100g

    Brak opinii

  • KÉRASTASE

    Gloss Absolu

    Rozświetlająca odżywka w formacie mini
    75 ml

    85,00 zł

    113,33 zł / 100ml

    656
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Cleanser

    Szampon zwiększający objętość do włosów cienkich
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Root-Lift Spray Conditioner

    Odżywka unosząca włosy u nasady
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • GHD

    Sleek Operator

    olejek do włosów Prep & Finish
    45ml

    205,00 zł

    455,56 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Collagen Drops

    Olejek do włosów
    20 ml

    105,00 zł

    525,00 zł / 100ml

    306
  • COLOR WOW

    Insta-Wow

    Suchy szampon nowej generacji
    60 ml

    80,00 zł

    133,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • LUARE

    The Signature Conditioner

    odżywka regenerująco-nawilżająca
    250 ml

    Od

    59,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LUARE

    The Signature Shampoo

    szampon regenerująco-nawilżający
    250 ml

    Od

    59,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    11

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LUARE

    The Elixir Hair Oil

    naprawczo-nawilżający olejek do włosów bez silikonu
    50 ml

    190,00 zł

    380,00 zł / 100ml

    5

24 produkty z 636