Kosmetyki do włosów

Pielęgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic. Przetestuj wszystkie kosmetyki do włosów dostępne w Sephora: szampony, maski, serum, olejki, a nawet perfumy najlepszych i najbardziej znanych marek. Bez wątpienia znajdziesz niejeden produkt, który całkowicie odmieni wygląd twojej fryzury. A być może także twoje podejście do pielęgnacji? Zdecyduj się na całą gamę obowiązkowych kosmetyków, z którą już nigdy nie będziesz chcieć się rozstać.



636 Produktów
  • Wyłączność

    AMIKA

    Soulstruck

    Odżywcza maska bez spłukiwania do suchych włosów
    200 ml

    Od

    82,00 zł

    72,50 zł / 100ml

    16

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • UNBOTTLED

    Shampoing Tout Nu

    Włosy matowe
    75 g

    65,00 zł

    86,67 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    130
  • Wyłączność

    GISOU

    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    119
  • DIOR

    Sauvage Hydrating Shampoo

    Nawilżający i Wygładzający Szampon dla Mężczyzn
    250 ml

    299,00 zł

    119,60 zł / 100ml

    Brak opinii

  • FABLE & MANE

    Jaipur Rose

    Mgiełka perfumowana Jaipur Rose
    75 ml

    115,00 zł

    153,33 zł / 100ml

    221
  • FABLE & MANE

    Madurai Jasmine

    Mgiełka zapachowa Madurai Jasmine
    75 ml

    115,00 zł

    153,33 zł / 100ml

    219
  • K18

    Triplebright Triple Eclat

    Antyoksydacyjny fioletowy szampon
    125 ml

    169,00 zł

    135,20 zł / 100ml

    252
  • OUAI

    Bond Repair Balm

    Balsam regenerujący do włosów zniszczonych
    142 ml

    176,00 zł

    123,94 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    235,00 zł

    -25%

    2106
  • SOL DE JANEIRO

    Limonada Gelada Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    462
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Flashy One 9-In-1

    Olejek regenerujący
    50 ml

    155,00 zł

    310,00 zł / 100ml

    455
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    100 ml

    65,00 zł

    65,00 zł / 100ml

    147
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    100 ml

    65,00 zł

    65,00 zł / 100ml

    67
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    100 ml

    65,00 zł

    65,00 zł / 100ml

    18
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    100 ml

    65,00 zł

    65,00 zł / 100ml

    60
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    200 ml

    52,00 zł

    26,00 zł / 100ml

    54
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    SZAMPON WYPEŁNIAJĄCY I NAWILŻAJĄCY 72H

    Nawilżający i oczyszczający
    250 ml

    52,00 zł

    20,80 zł / 100ml

    34
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    CONCENTRATED RESCUE SERUM

    Serum regenerujące do zniszczonych włosów
    50 ml

    85,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    3
  • Edycja limitowana

    MOROCCANOIL

    Kuracja Moroccanoil

    Be an Original, edycja limitowana
    125 ml

    225,00 zł

    180,00 zł / 100ml

    7
  • L'Oréal Professionnel

    Keratin Alpha Sleek

    Kuracja wygładzająca
    200 ml

    155,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    203
  • L'Oréal Professionnel

    Keratin Alpha Sleek

    Maska wygładzająca
    250 ml

    170,00 zł

    68,00 zł / 100ml

    187
  • L'Oréal Professionnel

    Keratin Alpha Sleek

    Szampon wygładzający
    300 ml

    155,00 zł

    51,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Cleanser

    Bogaty i odżywczy szampon do włosów osłabionych
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Milk Active Repair

    Regenerująca odżywka bez spłukiwania w mgiełce
    150 ml

    139,00 zł

    92,67 zł / 100ml

    589

24 produkty z 636