• Wyłączność

The Flashy One 9-In-1 - Olejek regenerujący

155,00  zł

310,00 zł / 100ml

50 ml310,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

FENTY HAIR

The Flashy One 9-In-1 - Olejek regenerujący

155,00 zł

50 ml310,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    PEŁEN KORZYŚCI - NIEZWYKLE BOGATY OLEJEK WIELOFUNKCYJNY  
    Regenerujący olejek, który dodaje blasku, nawilża i ujarzmia puszące się włosy, sprawiając, że będziesz chciała się nimi pochwalić.  

    Maksymalnie skuteczny i niezawodny. Ten olejek pielęgnacyjny to Twój sprzymierzeniec w odbudowie suchych i zniszczonych włosów, który jednocześnie zapewnia promienne wykończenie fryzurom w każdym stylu. Olejek 9 w 1 o dobroczynnych właściwościach nawilża, dodaje blasku, wygładza i ujarzmia puszące się włosy, regeneruje rozdwojone końcówki, ogranicza łamliwość, wzmacnia, chroni przed uszkodzeniami i wysoką temperaturą, odżywia – wystarczy wstrząsnąć, aby wszystko wymieszać. Nasze roślinne składniki budulcowe białek pomagają nawilżać, wygładzać i redukować puszenie się włosów, technologia Reflect Tech nadaje im szklisty połysk, a peptydy wspierają ogólną kondycję włosów. A ponieważ włosy powinny pachnieć tak dobrze, jak wyglądają, wzbogaciliśmy ten olejek o nieodparcie ciepły, kwiatowy zapach Fenty Hair, dzięki któremu będziesz chciała się nimi pochwalić.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.7/5

(450 Opinie)

Wszystko (451)

(337)

(76)

(32)

(4)

(2)

  • 17 wrz 2026

    Adia H.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Bad batch

    My first order of this hair product was perfect and it smelled amazing. This second order had a rancid scent, it didn't smel...

    Pierwotnie opublikowane na fentybeauty-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 14 wrz 2026

    juro

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    Tragiczny

    Okropny produkt. Wlosy sa po nim tępe, jest taki ciężki… na pewno nie do prostych wlosow. Okropny olejek, gorszego nie miala...

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 451

ODKRYJ MARKĘ FENTY HAIR

Odkryj Fenty Hair, rewolucję w naprawie włosów. Moc, która przemieni Twoje włosy? Rihanna jest jej ucieleśnieniem. We wszystkich produktach Fenty Hair zastosowano technologię odbudowy Replenicore-5, która umożliwia nieskończoną ilość stylizacji.
„Od osób z kręconymi włosami po osoby z prostymi lub falowanymi włosami - każdy na pewno znajdzie coś dla siebie”. Rihanna
Twoje włosy z Fenty? Stronger by the style.

ODKRYJ FENTY HAIR

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com