Kosmetyki do włosów

Pielęgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic. Przetestuj wszystkie kosmetyki do włosów dostępne w Sephora: szampony, maski, serum, olejki, a nawet perfumy najlepszych i najbardziej znanych marek. Bez wątpienia znajdziesz niejeden produkt, który całkowicie odmieni wygląd twojej fryzury. A być może także twoje podejście do pielęgnacji? Zdecyduj się na całą gamę obowiązkowych kosmetyków, z którą już nigdy nie będziesz chcieć się rozstać.



636 Produktów
  • FABLE & MANE

    Hydrating Hair Mask

    Kokos i banan
    237 ml

    149,00 zł

    62,87 zł / 100ml

    904
  • FABLE & MANE

    Hydrating Conditioner

    Do włosów suchych
    237 ml

    132,00 zł

    52,80 zł / 100ml

    1037
  • FABLE & MANE

    Hydrating Shampoo

    Do włosów suchych
    250 ml

    132,00 zł

    52,80 zł / 100ml

    1212
  • OUAI

    Melrose Place

    Mgiełka do włosów i ciała
    97 ml

    145,00 zł

    149,48 zł / 100ml

    241
  • LIVING PROOF

    Moisture Rescue Mask

    Maska regenerująca do włosów zniszczonych
    236 ml

    185,00 zł

    78,39 zł / 100ml

    268
  • OLAPLEX

    No. 3 Plus Ultimate Repair

    Pielęgnacja odbudowująca do włosów zniszczonych
    100 ml

    Od

    145,00 zł

    145,00 zł / 100ml

    481

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Chronologiste

    Maska przywracająca witalność do włosów osłabionych
    200 ml

    295,00 zł

    147,50 zł / 100ml

    947
  • KÉRASTASE

    Chronologiste

    Serum na noc korygujące oznaki starzenia do włosów osłabionych
    90 ml

    Od

    205,00 zł

    332,22 zł / 100ml

    28

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Chronologiste

    Kąpiel do włosów osłabionych z oznakami starzenia
    250 ml

    175,00 zł

    70,00 zł / 100ml

    687
  • DYSON

    Amino™

    Leave-in scalp bubble treatment
    75ml

    289,00 zł

    385,33 zł / 100ml

    101
  • DYSON

    Amino™

    Leave-in scalp bubble treatment Refill
    75ml

    249,00 zł

    332,00 zł / 100ml

    102
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    200 ml

    445,00 zł

    222,50 zł / 100ml

    7

12 produktów z 636

Na przykład: name@example.com