APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

Leite Néctar Perfume Mist - Perfumowana mgiełka do ciała i włosów

109,00  zł

121,11 zł / 100ml

90 ml121,11 zł / 100ml

SOL DE JANEIRO

Leite Néctar Perfume Mist - Perfumowana mgiełka do ciała i włosów

109,00 zł

90 ml121,11 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Perfumowana mgiełka Leite Néctar oddaje nieodpartą lekkość brazylijskiego pavê de pêssego, kremowego deseru brzoskwiniowego delikatnie przekładanego ciasteczkami. Mleczny i owocowy, ten apetyczny zapach otwiera się nutami soczystej brzoskwini, następnie przechodzi w kremowe mleczko kokosowe i słodką śmietankę, pozostawiając ślad gourmand, który zaspokaja wszystkie pragnienia. Wymarzona ucieczka, do której chce się wracać raz po raz.

Opinie

4.6/5

(190 Opinie)

Wszystko (192)

(155)

(22)

(4)

(4)

(7)

  • 28 wrz 2026

    Samina

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Smells Delicious

    This smells absolutely divine and last ages as well. absolutely delicious scent

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 wrz 2026

    Jessica V.

    Opinia testera

    Wish it wasn't limited edition

    I absolutely love the smell of this mist! However, when I spray it doesn't seem to last very long. I usually spray it multip...

    Pierwotnie opublikowane na Sol de Janeiro


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 192

ODKRYJ MARKĘ
SOL DE JANEIRO

Sol de Janeiro to marka kosmetyków do pielęgnacji skóry inspirowanych Brazylią, której nazwa stanowi hołd dla styczniowego słońca, symbolu intensywnego brazylijskiego lata

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com