APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

°7 Shine Serum - Nabłyszczająca mgiełka-olejek-serum do włosów

180,00  zł

225,00 zł / 100ml

80 ml225,00 zł / 100ml

OLAPLEX

°7 Shine Serum - Nabłyszczająca mgiełka-olejek-serum do włosów

180,00 zł

80 ml225,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Podobnie jak skóra, Twoje włosy potrzebują kompleksowej regeneracji, aby uzyskać zdrowy i promienny blask – jest to możliwe dzięki równowadze między lekkimi olejkami odżywczymi a nawilżającym serum pielęgnacyjnym. Niedobór któregokolwiek z tych elementów powoduje wysuszenie końcówek i matowość włosów.
    Postaw na kurację, która daje efekty. Ta regenerująco-odbudowująca kuracja 2 w 1 to jedyna dwufazowa formuła, która łączy opatentowaną technologię OLAPLEX Bond-Building Technology™, nawilżające serum i lekki olejek. Dzięki niej włosy zyskują zdrowszy wygląd, blask i nawilżenie, a wszystko to w postaci niezwykle delikatnej mgiełki. Łatwa aplikacja odświeża Twoją fryzurę, nie niszcząc jej.
    Pożegnaj suche końcówki i matowe włosy! Rozświetlająca, odbudowująca pielęgnacja, która zapewnia włosom blask i nawilżenie aż do kolejnego mycia. Wstrząśnij. Rozpyl. Promieniej.

Opinie

4.6/5

(502 Opinie)

Wszystko (503)

(384)

(83)

(20)

(8)

(8)

  • 28 wrz 2026

    Yleem

    Potwierdzony zakup

    This product did absolutely nothing for my hair. It does have a weird feeling on the hair and it did nothing to shine or fri...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 26 wrz 2026

    Nikolcf

    Potwierdzony zakup

    Smells horrible

    It smells terrible! I used it yesterday and today, and I’m returning it because it smells like diapers. I have the normal o...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 503

POZNAJ MARKĘ
OLAPLEX

Stworzona w laboratorium. Dostępna w salonach fryzjerskich.
Rewolucyjna technologia, która poprawia kondycję włosów.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com