APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

Leite Café Perfume Mist - Perfumowana mgiełka do ciała i włosów

109,00  zł

121,11 zł / 100ml

90 ml121,11 zł / 100ml

SOL DE JANEIRO

Leite Café Perfume Mist - Perfumowana mgiełka do ciała i włosów

109,00 zł

90 ml121,11 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Perfumowana mgiełka Leite Café oddaje kojącą przyjemność płynącą z delektowania się małą, słodką kawą w skąpanej w słońcu brazylijskiej kawiarni. Ta nieodparta mleczna kompozycja zapachów gourmand otwiera się intensywnym akordem kawy latte, połączonym z kremowym mlekiem kokosowym oraz apetycznym sorbetem z liczi, tworząc piankowy i dekadencki ślad zapachowy. Doświadcz kojącej ucieczki przy każdym użyciu.

Opinie

4.6/5

(132 Opinie)

Wszystko (132)

(99)

(19)

(7)

(6)

(1)

  • 26 wrz 2026

    Lena

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Tydzień

    Piękny zapach kawy

    Na pewno kupię drugą piękny zapach


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 19 wrz 2026

    Kylee E.

    Opinia testera

    Another great scent!

    I liked it but it was underwhelmed. I wish the coffee part of the scent was stronger.

    Pierwotnie opublikowane na Sol de Janeiro


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 132

ODKRYJ MARKĘ
SOL DE JANEIRO

Sol de Janeiro to marka kosmetyków do pielęgnacji skóry inspirowanych Brazylią, której nazwa stanowi hołd dla styczniowego słońca, symbolu intensywnego brazylijskiego lata

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com