Holiday Candle Bosco Luxury Size - Świeca

0 opinie
Holiday Candle Bosco Luxury Size - Świeca
959,00 zł (1)
191,80 zł / 100g
Sezonowa, ekskluzywna świeca Bosco w luksusowym rozmiarze tworzy magiczną atmosferę śnieżnego lasu Zobacz więcej

959,00 zł (1)
191,80 zł / 100g

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
634746
OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 02.12.2023 r. do 04.12.2023 r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -10% przy zakupach za min. 99 zł, -15% przy zakupach za min. 149 zł oraz -20% przy zakupach za min. 199 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BEAUTY. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 28.11.2023r. do 11.12.2023r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania Holiday Box w prezencie przy zakupach za min. 399 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

null
 • tab description Opis

  Sezonowa, ekskluzywna świeca Bosco w luksusowym rozmiarze tworzy magiczną atmosferę śnieżnego lasu podczas Twoich uroczystości. Fascynujący zapach jodły i zielone oblicze oszronionych igieł sosnowych łączą się z ożywczą świeżością eukaliptusa, a kontrastujące nuty goździków dodają odrobinę ciepła. Świeca z limitowanej edycji ozdobiona jest zielonymi wirującymi wzorami i formami na szklanym słoju i zewnętrznym opakowaniu, jedynym w swoim rodzaju nadrukiem inspirowanym florencką techniką rzemieślniczą, specjalnie dla kolekcji świątecznej Acqua di Parma. Idealna jako świąteczny akcent w całej przestrzeni mieszkalnej. 

 • tab composition SKŁAD
  Wosk i szkło. opakowanie zewnętrzne wykonane z papieru FSC
 • tab more info WIĘCEJ INFORMACJI

  Luksusowa, świąteczna świeca zapachowa Bosco ubrana w zielone wzory tańczących jodeł, aby nadać domowi rześkiego, czystego zimowego powietrza gór.


  Wymiary: Wys. 13 cm, Ø: 10,77 cm

  Waga: 500g

  Czas palenia: do 70 godzin.

  3 knoty.


  Opakowanie

  Certyfikowany papier FSC

  Po zużyciu świecy szkło jest gotowe, by stać się przedmiotem do ponownego wykorzystania i przechowywania przez dłuższy czas.

  WAŻNE – ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE STOSOWANIA:

  Aby zapewnić najlepsze doświadczenia ze świecy zapachowej, Acqua di Parma zaleca:

  • Nie należy palić świecy dłużej niż 4 godziny jednocześnie. Zapobiegnie to zbyt wysokiemu płomieniowi, który tworzy dym i może poplamić boki szkła.

  • Do zgaszenia płomienia należy użyć odpowiedniego gasidła.

  • Pozwól, aby świeca zastygła przed ponownym zapaleniem.

  • Po każdym użyciu należy wyprostować knot w wosku, aby zapewnić równomierne wypalanie wosku.

  • Regularnie przycinaj knot przy pomocy trymera (idealna długość 5 mm), aby knot nie przyklejał się do wosku i aby świeca nie wydzielała dymu.

  • Nie należy używać świecy, jeśli pozostały poziom wosku w szkle jest mniejszy niż 5 mm.

  • Nie należy pozostawiać płonącej świecy bez nadzoru. Trzymać z dala od dzieci, zasłon i zwierząt domowych.

  • Nie należy dotykać płonącej świecy lub gdy wosk jest jeszcze gorący.

  • Nie należy umieszczać świecy na powierzchniach wrażliwych na ciepło, w pobliżu materiałów łatwopalnych, otwartego okna lub w pobliżu innych świec.

 • tab olfactory NUTY ZAPACHOWE

  Rodzina olfaktoryczna: Aromatyczna Drzewna


  Główne nuty:

  Sosna

  Eukaliptus

  Drzewo cedrowe

 • Opinie

  Regulamin dodawania opinii

Prawdziwy symbol włoskiego, wyrafinowanego rzemiosła, Acqua di Parma ucieleśnia dyskretną, luksusową elegancję poprzez wyszukane zapachy.