Nawilżające kosmetyki do włosów

Masz suche, zniszczone, normalne lub farbowane włosy? Nawilżająca kuracja to absolutna podstawa – bez względu na ich rodzaj. Przywraca włosom elastyczność, siłę i blask, sprawiając, że od razu wyglądają zdrowiej i lepiej się układają. Sephora zebrała w jednym miejscu najlepsze kosmetyki odżywcze i nawilżające, by twoje włosy mogły olśniewać każdego dnia.



245 Produktów
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    125 g

    539,00 zł

    431,20 zł / 100g

    22
  • Wyłączność

    OUAI

    Fine Hair

    Odżywka do włosów cienkich
    300 ml

    Od

    149,00 zł

    49,67 zł / 100ml

    52

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    149,00 zł

    49,67 zł / 100ml

    23

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    149,00 zł

    49,67 zł / 100ml

    1276
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Olejek do włosów
    30 ml

    65,90 zł

    219,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -47%

    3
  • Wyłączność

    COCO & EVE

    60 ml

    30,90 zł

    51,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    79,00 zł

    -60%

    124
  • OLAPLEX

    No.5 Bond Maintenance®

    Odżywka do włosów
    250 ml

    145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    102
  • COLOR WOW

    Money Mist

    Nawilżająca odżywka bez spłukiwania przeciw puszeniu się
    150 ml

    165,00 zł

    110,00 zł / 100ml

    1399
  • Wyłączność

    155,00 zł

    344,44 zł / 100ml

    4457
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Precious Hair Care Oil

    Olejek do włosów
    100 ml

    479,00 zł

    479,00 zł / 100ml

    61
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Hairdresser's Invisible Oil

    Szampon do włosów
    250 ml

    Od

    36,90 zł

    37,16 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -46%

    28

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OLAPLEX

    No.6 Bond Smoother®

    Regenerujący krem do stylizacji bez spłukiwania
    100 ml

    145,00 zł

    145,00 zł / 100ml

    178
  • OLAPLEX

    No.4 Bond Maintenance®

    Szampon do włosów
    250 ml

    145,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    112
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Hairdresser's Invisible Oil

    Olejek do włosów
    100 ml

    129,90 zł

    129,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -47%

    1851
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Regenerating Hair Care Mask

    Regenerująca maska do włosów
    200 ml

    445,00 zł

    222,50 zł / 100ml

    27
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    200 ml

    Od

    36,90 zł

    45,16 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    215,00 zł

    -47%

    41

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Tylko online

    BRIOGEO

    Be Gentle, Be Kind Kale

    Odżywka do włosów
    354 ml

    84,90 zł

    23,01 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -34%

    4
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Odżywka wygładzająca
    236 ml

    65,90 zł

    27,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -42%

    Brak opinii

  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Krem do styliazcji z ochrona termiczną
    118 ml

    74,90 zł

    63,47 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -34%

    51
  • AVEDA

    Nutriplenish® Conditioner

    Odżywka do włosów o działaniu nawilżającym
    50 ml

    21,90 zł

    43,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    40,90 zł

    -46%

    2
  • Wyłączność

    99,90 zł

    39,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    107,90 zł

    -7%

    225
  • Nowość

    OLAPLEX

    Hydration Heroes set

    Zestaw do pielęgnacji włosów
    200 ml + 100 ml

    205,00 zł

    68,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Milky Leave-In Conditioner

    Odżywczy i ochronny spray
    210 ml

    Od

    63,00 zł

    59,52 zł / 100ml

    1906

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    OUAI

    Melrose Place

    Odżywka do włosów
    177 ml

    140,00 zł

    79,10 zł / 100ml

    224

24 produkty z 245