Nawilżające kosmetyki do włosów

Masz suche, zniszczone, normalne lub farbowane włosy? Nawilżająca kuracja to absolutna podstawa – bez względu na ich rodzaj. Przywraca włosom elastyczność, siłę i blask, sprawiając, że od razu wyglądają zdrowiej i lepiej się układają. Sephora zebrała w jednym miejscu najlepsze kosmetyki odżywcze i nawilżające, by twoje włosy mogły olśniewać każdego dnia.



245 Produktów
  • LIVING PROOF

    Moisture Rescue Mask

    Maska regenerująca do włosów zniszczonych
    236 ml

    185,00 zł

    78,39 zł / 100ml

    267
  • OLAPLEX

    No. 3 Plus Ultimate Repair

    Pielęgnacja odbudowująca do włosów zniszczonych
    100 ml

    Od

    145,00 zł

    145,00 zł / 100ml

    480

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Chronologiste

    Maska przywracająca witalność do włosów osłabionych
    200 ml

    295,00 zł

    147,50 zł / 100ml

    947
  • KÉRASTASE

    Chronologiste

    Kąpiel do włosów osłabionych z oznakami starzenia
    250 ml

    175,00 zł

    70,00 zł / 100ml

    687
  • KÉRASTASE

    Chronologiste

    Serum na noc korygujące oznaki starzenia do włosów osłabionych
    90 ml

    Od

    205,00 zł

    332,22 zł / 100ml

    28

    Dostępne w 2 pojemnościach

5 produktów z 245

Na przykład: name@example.com