Nawilżające kosmetyki do włosów

Masz suche, zniszczone, normalne lub farbowane włosy? Nawilżająca kuracja to absolutna podstawa – bez względu na ich rodzaj. Przywraca włosom elastyczność, siłę i blask, sprawiając, że od razu wyglądają zdrowiej i lepiej się układają. Sephora zebrała w jednym miejscu najlepsze kosmetyki odżywcze i nawilżające, by twoje włosy mogły olśniewać każdego dnia.



245 Produktów
  • Nowość

    MOROCCANOIL

    Overnight Leave-In Mask

    Maseczka na noc bez spłukiwania
    120 ml

    215,00 zł

    179,17 zł / 100ml

    417
  • Nowość

    OLAPLEX

    Total Hair Repair Set

    Zestaw do pielęgnacji włosów
    2 x 250 ml + 50 ml

    249,00 zł

    45,27 zł / 100ml

    1
  • Nowość

    OLAPLEX

    No.4CURL

    Nawilżający szampon do włosów kręconych
    250 ml

    149,00 zł

    59,60 zł / 100ml

    126
  • Nowość

    OLAPLEX

    No.5CURL

    Nawilżająca odżywka do włosów kręconych
    250 ml

    149,00 zł

    59,60 zł / 100ml

    126
  • Nowość

    GISOU

    Honey Milk Active Repair

    Mgiełka bez spłukiwania format podróżny
    50 ml

    63,57 zł

    127,14 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    CHAMPO

    Pitta

    Regenerująca maska do włosów cienkich i zniszczonych
    150 ml

    235,00 zł

    156,67 zł / 100ml

    10
  • COLOR WOW

    Money Laundering

    Szampon Nawilżający
    250 ml

    189,00 zł

    75,60 zł / 100ml

    710
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Root-Lift Spray Conditioner

    Odżywka unosząca włosy u nasady
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Collagen Drops

    Olejek do włosów
    20 ml

    105,00 zł

    525,00 zł / 100ml

    304
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Spray do włosów Blond Guard
    190 ml

    185,00 zł

    97,37 zł / 100ml

    366
  • Wyłączność

    AMIKA

    Soulstruck

    Odżywcza maska bez spłukiwania do suchych włosów
    200 ml

    Od

    82,00 zł

    72,50 zł / 100ml

    16

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow

    Zestaw nabłyszczający do pielęgnacji włosów
    2 x 50 ml + 30 ml

    115,00 zł

    88,46 zł / 100ml

    1
  • DIOR

    Sauvage Hydrating Shampoo

    Nawilżający i Wygładzający Szampon dla Mężczyzn
    250 ml

    299,00 zł

    119,60 zł / 100ml

    Brak opinii

  • OUAI

    Bond Repair Balm

    Balsam regenerujący do włosów zniszczonych
    142 ml

    176,00 zł

    123,94 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    235,00 zł

    -25%

    2105
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Flashy One 9-In-1

    Olejek regenerujący
    50 ml

    155,00 zł

    310,00 zł / 100ml

    455
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    200 ml

    52,00 zł

    26,00 zł / 100ml

    54
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    SZAMPON WYPEŁNIAJĄCY I NAWILŻAJĄCY 72H

    Nawilżający i oczyszczający
    250 ml

    52,00 zł

    20,80 zł / 100ml

    34
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    CONCENTRATED RESCUE SERUM

    Serum regenerujące do zniszczonych włosów
    50 ml

    85,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    3
  • Edycja limitowana

    MOROCCANOIL

    Kuracja Moroccanoil

    Be an Original, edycja limitowana
    125 ml

    225,00 zł

    180,00 zł / 100ml

    7
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Cleanser

    Bogaty i odżywczy szampon do włosów osłabionych
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Milk Active Repair

    Regenerująca odżywka bez spłukiwania w mgiełce
    150 ml

    139,00 zł

    92,67 zł / 100ml

    587
  • FABLE & MANE

    Hydrating Hair Mask

    Kokos i banan
    237 ml

    149,00 zł

    62,87 zł / 100ml

    904
  • FABLE & MANE

    Hydrating Conditioner

    Do włosów suchych
    237 ml

    132,00 zł

    52,80 zł / 100ml

    1037
  • FABLE & MANE

    Hydrating Shampoo

    Do włosów suchych
    250 ml

    132,00 zł

    52,80 zł / 100ml

    1212

24 produkty z 245

Na przykład: name@example.com