APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Money Mist - Nawilżająca odżywka bez spłukiwania przeciw puszeniu się

165,00  zł

110,00 zł / 100ml

150 ml110,00 zł / 100ml

COLOR WOW

Money Mist - Nawilżająca odżywka bez spłukiwania przeciw puszeniu się

165,00 zł

150 ml110,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Mini Dream Coat 50 ml w prezencie przy zakupie min. 2 produktów marki Color Wow!

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odżywka bez spłukiwania, która nawilża i wzmacnia włosy oraz chroni je przed działaniem wysokich temperatur. Formuła bogata w składniki odżywcze zmniejsza łamliwość, poprawia elastyczność i nadaje intensywny połysk, ograniczając jednocześnie puszenie się włosów. Bestsellerowa maska Money Masque w wersji w sprayu! Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów i tekstur włosów. Produkt nietestowany na zwierzętach, bez parabenów i glutenu. Potwierdzono klinicznie: • Zmniejsza łamliwość o 69% • Ogranicza puszenie o 82%

Opinie

4.7/5

(1399 Opinie)

Wszystko (1399)

(1158)

(126)

(43)

(24)

(48)

  • 24 wrz 2026

    Gaynor T.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Powerful leave in conditioner

    I own many leave in products and when I first tried money mist, I was worried it would be to thin a product to be effective ...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na Colorwow


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 wrz 2026

    Rosemary H.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Leaves my hair feeling silky

    I love this item when I ran out of it i could tell I didn't have any in.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na Colorwow


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1399

ODKRYJ MARKĘ
COLOR WOW

COLOR WOW to amerykańska marka, która zyskała popularność wśród hollywoodzkich gwiazd, takich jak Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Katy Perry, oferuje produkty przeznaczone do włosów farbowanych i zniszczonych.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com