APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Tylko online

Farewell Frizz - Krem do styliazcji z ochrona termiczną

74,90  zł

63,47 zł / 100ml

118 ml63,47 zł / 100ml

BRIOGEO

Farewell Frizz - Krem do styliazcji z ochrona termiczną

74,90 zł

115,00 zł

-34.9%

118 ml63,47 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis



    Krem do stylizacji z ochroną termiczną posiada lekką formułę, która została wzbogacona odżywczą mieszanką olejków z dzikiej róży, arganu i kokosa, po to aby wygładzić włosy oraz zmniejszyć puszenie się. Krem chroni włosy przed temperaturą do 232 ° C.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.4/5

(51 Opinie)

Wszystko (51)

(34)

(9)

(5)

(1)

(2)

  • 20 wrz 2026

    Karo

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 09 kwi 2026

    IB88

    Opinia testera

    Good

    Didn’t realise I was being sent both products, Not been able to review as it is not something I tend to use. Not reached out...

    Pierwotnie opublikowane na Briogeo


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 51

ODKRYJ MARKĘ
BRIOGEO

Inspirująca gama produktów do pielęgnacji włosów od Briogeo jest odpowiednich do wszystkich typów włosów - została zaprojektowana przy użyciu najlepszych z naturalnych składników.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com