APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

NUTRITIVE Nektar Termiczny do włosów normalnych i grubych

199,00  zł

132,67 zł / 100ml

150ml132,67 zł / 100ml

KERASTASE

NUTRITIVE Nektar Termiczny do włosów normalnych i grubych

199,00 zł

150ml132,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Nectar Thermique od Kérastase to wygładzające mleczko termoochronne do stylizacji na gorąco do włosów suchych, normalnych i grubych. To upiększające mleczko do włosów chroni suche włosy przed niszczącym wpływem stylizacji na gorąco i zawiera polimery zapobiegające przesuszaniu, dzięki którym suche włosy są dobrze odżywione, lśniące, wygładzone i łatwo się rozczesują. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym formuła doskonale odżywia i wzmacnia włosy.


    To odżywcze mleczko do włosów ma konsystencję lekkiego białego kremu i chroni włosy przed szkodliwym wpływem stylizacji na gorąco do temperatury 230°C.


    Ograniczenie puszenia do 85% bezpośrednio po zastosowaniu.*


    Tubka wykonana w 45% z tworzywa z recyklingu.


    *Wyniki badania instrumentalnego po zastosowaniu Nectar Thermique

Opinie

4.4/5

(358 Opinie)

Wszystko (358)

(244)

(69)

(16)

(13)

(16)

  • 26 wrz 2026

    meaganp7

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Love this!

    This has been my go to favorite product for years! It is totally worth the price and makes my hair so beautiful soft, even a...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 wrz 2026

    SouthLebanon

    Potwierdzony zakup

    I’ve been really impressed with this leave-in conditioner. It makes my hair feel softer, smoother, and much easier to manage...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 358

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Na przykład: name@example.com