NUTRITIVE Odżywcze Serum do suchych i rozdwojonych końcówek

275,00  zł

550,00 zł / 100ml

50ml550,00 zł / 100ml

KERASTASE

NUTRITIVE Odżywcze Serum do suchych i rozdwojonych końcówek

275,00 zł

50ml550,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Nutri-Supplement Split Ends Serum od Kérastase to silnie odżywiające uszczelniające i wygładzające serum do włosów suchych z rozdwojonymi końcówkami. Serum na rozdwojone końcówki zawiera polimery zapobiegające przesuszaniu, które uszczelniają suche końce i zapobiegają ich rozdwajaniu. Dostarcza także dawkę niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym formuła doskonale odżywia i wzmacnia włosy.


    Przezroczysty, bardzo silnie odżywiający olejek zapobiega przesuszaniu się i rozdwajaniu końcówek.


    Do 4X lepsza ochrona przed rozdwajaniem końcówek.*


    Butelka wykonana w 20% ze szkła z recyklingu.


    *Wyniki badania instrumentalnego po zastosowaniu Split-Ends Serum

Opinie

4.6/5

(839 Opinie)

Wszystko (839)

(630)

(134)

(45)

(17)

(13)

  • 15 wrz 2026

    jusk

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    ulubiony produkt

    to serum uratowało moje włosy!


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 13 wrz 2026

    Ibolya

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Waste of money

    I've tried a few different hair oil from Kerastase and this one is not as good as the others.

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 839

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Na przykład: name@example.com